Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

Альтернативні бравзери 3: іноді вони повертаються

Я, немов Діоген із фонарем, який шукав людину, продовжую пошуки найкращого у світі бравзера =)))

"Ніде я не зустрічав людину, але в Спарті, принаймні, бачив дітей," - казав Діоген, понуро сидячи у своїй діжці. Найкращого бравзера не зустрічав і я, але остання Опера руліт =) Та не однією Оперою, як-то кажуть, живемо.

Netscape Navigator WindowОсь, наприклад, досвічені користувачі повинні пам'ятати битву гігантів, що мала місце у середині 90-х років - між Netscape Navigator та Internet Explorer. Насамперед, через тісний зв'язок з операційною системою від батьківської компанії, Internet Explorer переміг, а невдаха Netscape Navigator почив у бозі.

Так, принаймні, думав я, поки нещодавно не напоровся на новину, що компанія Netscape випускає чергову версію свого бравзера - 8.1.3!!! Закачати софтину можна за посиланням:

browser.netscape.com/ns8/

Вже попрацював з нею десь із тиждень - враження непогані. Побудована вона, здається, на модзиллівському движці Gecko, але відрізняється від своїх родичів значно більше, ніж, наприклад, Flock ( sez.hiblogger.net/605.html) від Firefox =)))

По-перше, не дуже традиційний вигляд - і річ не тільки дефолтному чорному жупані, який виглядає дуже готично =))) у порівнянні з іншими бравзерами та їх жупанами за умовчанням. Адже головне меню програми не простягається на всю довжину вікна, як зазвичай, а займає лише необхідне місце, при тому - зправа, а не зліва, як усі звикли! Виглядає не дуже звично, немов хрестик закриття вікна зліва у Маках =) (хоча, звичайно, це можна змінити у налаштуваннях).

Фічі, що ще особисто мені сподобалися:

  • Security Center. Бравзер дає знати користувачу, коли є проблема з безпекою. І це стосується не лише безпосередньо "зарази", але й spyware та adware (Spyware and Adware Protection).
  • Можлвість переключатися між просмотром "як Interrnet Explorer" і "як Mozilla Firefox" - як відомо, движки цих бравзерів по-різному інтерпретують деякі теги HTML, та й JavaScript код для них різниться, тому одна й та сама сторінка може виглядати по-різному в різних бравзерах, а в Netscape ми маємо змогу роздивитися обидва варіанти!
  • Профайли. Можна створювати різні профайли, аби тримати улюблені посилання та паролі окремо для кожного користувача. Для родин з маленькими дітьми навіть є можливість створення "дитячого профайла" під батьківським контролем =)))

Ну, і так далі, і тому подібне. Пробуйте і користуйтесь, якщо сподобається. А переді мною постало питання, який модзілла-подібний бравзер - Flock чи Netscape - обрати другою софтиною для дослідження мережі (після Опери, звичайно =Р ).Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua