Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: розлючений

АХТУНГ!!! Чергове кідалово: Райффайзен Банк Аваль хоче грошей, просто так

Ще із студентських часів була в мене карточка Maestro від банку "Аваль" - лежа собі, їсти не просила, кілька десяток гривень в рік за обслуговування, правда, брала, але й по кілька гривень на місяць нараховувала на залишок, тобто, себе прогодовувала сама...

Сказати, що жити без неї не можна - то неправда, але дуже зручно іноді в магазині не медяки та купюри відраховувати (а потім ще й сваритися із продавцем, що той тридцять гривень здачі не додав, бо прийняв пятдесят гривень за двадцять), а розрахуватися карткою... Про подорожі в інші міста і відсутність необхідності ховати пачку грошей в трусах я вже не кажу =)))

В результаті, всі задоволені - і клієнт, що отримує зручності, і банк, який отримує відрахування (не тільки десяток гиивень на рік з клієнта, але й відсотки за зняття готівки в банкоматі та від покупок в магазинах!)... Але, мабуть, банк отримує недостатньо - почухали банкіри потилицю і думають: "Е нєєє, щось живуть наші клієнти дуже добре!!! А щоб не жили добре - житимуть хрєново!!! І ми в цьому їм допоможемо!!!" Після того вони беруть і пишуть таке, що і прийшло мені сьогодні на електронну пошту:

Райффайзен Банк Аваль повідомляє, що з 01.12.2007 вступають зміни Тарифів на обслуговування карткових рахунків фізичних осіб. Карткові рахунки, відкриті у ГРИВНІ, переводяться на умови Тарифного Пакету ”Оптимальний”. (Якого, питається, хєра???) Щомісячна плата за користування Тарифним Пакетом ”Оптимальний” 11 грн (а не пішли б ви! за що???). Зміни Тарифів вважаються прийнятими, якщо Клієнт не повертає картку до Банку протягом 30 днів після формування цієї виписки та фактично користується послугами Банку. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділеннях Банку або по телефону 8-800-5005000 або на сайті банку.

Зрозуміло, на сайті ніхєра і близько не написано про це. Нє, ну є опис цього лажового тарифа, сто чортів йому в печінку. Навіщо мені всякі кредити та овердрафти, депозити та плєбєсцити - якщо мені потрібна виключно дебетна картка??? Ну, а в описі тарифів на обслуговування картки, зрозуміло, також ніяких змін, все тихо-мирно: плати 20 гривень на рік чи два і буде тобі щастя - картка... Ага, потім тиіки лист ще прийде, де тобі скажуть, що платитемеш 11 гривень на місяць, тобто півтори сотні на рік - ні за шо ні про шо...

Нє, ну я то піду до іншого банку - благо, зараз валом їх, із великою купою різних тарифів та фіч - від банку "Надра", де не маєш платити ані копійчини, якщо в тебе на рахунку тища-друга лежить, до Кредіт-Агріколь Індексбанку, з карток якого зовсім не беруть комісію, навять якщо знімаєш гроші у банкоматах інших банків... Але... Часу шкода. І такою разголуженою мережею банкоматів, як Аваль, може похвалитися лише Приват =( Ех... Трясця б їх замордувала - спаплюжили настрій перед обідом о)0 Ну а шо, може справді, як кажуть, "з клієнта по 11 гривень на місяць - голому банкіру сорочка"?...

 



Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 25

оце новость!!! :)

Ніколи не був клієнтом авалю, і мабуть і не буду :)))

Хоча впрочім проблем не бачу: не подобається - ніхто не тримає! :)

Ну то зрозуміло, що ніхто не тримає, і що я піду геть від таких шахраїв =) Справа ж у том, що тобі за твої ж гроші хотять увіпхнути послугу, яка тобі в сто років не потрібна о)0

От уяви, що йдеш ти по вулиці, до тебе підбігає чорт, вкладує тобі у руку поводок,, який веде до слона, і каже: "От у тебе тепер є слон, а ти гоні мені бабло!" Що ти скажеш цьому типу? ;)))

скажу: бабло закінчилось. Якшо тобі не треба слона, можу взяти за дурно :) А з баблом, сорі, в самого напряг :)))

Хороша ідея, треба мені такий спіч спробувати менеджеру банку штовхнути =Р

ага, именно так, дословно, про чертей и слонов...

Ну, це буде алегорія =)))

мне-то понятно, а вот им попробуй объяснить:)

Я б цього чорта послав.... до банку Аваль)

оформи в Привате - никаких тебе плат. комиссия только если снимаешь наличку в банкомате, а банкоматов - хоть пруд пруди опять же не только в Киеве а в любом городе (удобно если много ездишь).... хе-хе

Ну, я розглядатиму, мабуть, і цей варіант =)

Просто в Приваті хоч банкоматів і навалом, але біля них завжди товпи юрбляться - карткотримачів в Привату набагато більше, ніж банкоматів =)))

ну знаешь... в популярности тоже есть свои минусы %)

Ну от треба підбирати так, аби мінусів було поменше =)

От у Авалю було банкоматів трохи менше Привату, а людей - значно менше. Але тепер вони вирішили розвести на бабло людей, кохзли =(

Ну, по-перше, не треба так от просто називати шахраями :) кожен заробляє, як може. Якщо банку стало нерентабельно обслуговувати твою картку, то чому ти їх звинувачуєш у тому, що вони пропонують тобі нові умови?

А от щодо нового банку - то по-любому обирай ПриватБанк. Гловним чином завдяки їхній системі Приват24. Я через Інтернет завдяки ній плачу за усе: квартиру, Інтернет, ремонти, товари в Інтернет-магазинах, купляю код на мобільний пріпейд тощо.

І не треба мене звинувачувати у голослівній пропаганді :)

Бачиш, в мене великі сумнів, що "банку стало нерентабельно обслуговувати твою картку" =) Чому - я писав в своєму пості. Плюс до того, так не буває, що всім банкам - рентабельно, а одному - нерентабельно =Р Тому і висновок такий - хочуть зрубити бабла.

Звинувачувати в пропаганді не буду, бо ти не перший рекомендуєш Приват, значить, є за що =) Що в Авалі мені ще подобалось, що відділення працювали до 19 години, і після роботи завжди можна було зайти. Інші банки, наприклад, Укрсоцбанк чи Надра, працюють з 9 до 16 - я так розумію, соціалізм із семигодинним робочим днем у них вже наступив =))) Але для клієнтів то не дуже добре... Як із цим в Приваті, не підкажеш? =)

ну ти ж кажеш шо в авалі не беруть комісій при поповненні або при знятті, так?

І тому не рентабельно, бо ніякого прибутку, тому мусіли зробити 11 грн в міс, якоби сталу платню. В привата 1% при знятті готівки, отже вони заробляють гроші, знач їм рентабельно.

Тому твої догадки типу "Бачиш, в мене великі сумнів, що "банку стало нерентабельно обслуговувати твою картку"" не вірні :)

Я розумію, що зранку в понеділок ти ще не прокинувся, тому зроблю труд процитувати тобі свій пост:

В результаті, всі задоволені - і клієнт, що отримує зручності, і банк, який отримує відрахування (не тільки десяток гиивень на рік з клієнта, але й відсотки за зняття готівки в банкоматі та від покупок в магазинах!)

Тому твої догадки, що бідний Аваль нічого не має із жадібних карткотримачів невірні =Р

 

 

ОГО!

нфіга собі! :))

Просто хтось мені казав (а я не провіряв) шо зняття з карток авальовських в їхніх же банкоматах без відсотків. :)) А тут ше мінімум 1.5 грн :)) всратися.

А в інших банкоматах 1.5% - обдираловка!!!

А те шо 20 грн випуск і обслуговування - це нормально. Пластик і все інше шо є в карті теж грошей коштує :) і 20 грн то нормально це дешево :) Я он скоро буду платити 170$ в перший рік і 120$ за кожен наступний при перевипуску :))

Шось ти дуже легковірний був у цьому питанні, повірив на слово =Р Бачиш, все не так добре, як тобі казали =)

Ну я не думаю, шо то стільки пластик коштує - півтори сотні баксів - то всяка фігня, що додається до золотої картки - страховки всякі, престиж і т.п. ;)

Головне, що Приват24 працює 24/7, і ти вже ні від кого не залежиш :)

Я завдяки ньому взагалі майже забувати став, що таке готівка.

Ага, ну то добре, коли у тебе вже є гроші на картці, а от коли тобі треба туди ще їх покласти, а ти працюєш з 8 до 17, а банк - з 9 до 16, то виникає цікаве питання - як зробити так, аби гроші з'явилися на картці? =) Нажаль, повітряно-капельним шляхом кошти на рахунок не приходять =(

О, ну це ще одна фішка Привата!

Я не певен, як в твоєму місті, але в Дніпропетровську та Києві вже зявилися банкомати, які приймають готівку ;)

в Тернополі тоже :)

Ну, в Харкові теж є, і не тільки в Приваті, але вся проблема в тому, що такі рарітетні апарати стоять в тих самих відділеннях, які працюють з 9 до 16 =) Вони просто заміняють касира, але працюють за тим же роскладом =(

Сам пользуюсь Приват24 (но только чтобы к банкомату не ходить=))))

а в остальном - придерживаюсь мнения на счет Приват24, которое многие высказали на первой странице в Приват24 в новости про "Лучший банк года"

"Зміни Тарифів вважаються прийнятими, якщо Клієнт не повертає картку до Банку протягом 30 днів після формування цієї виписки та фактично користується послугами Банку."

А це гон! Якщо людина не в змозі за цей термін прийняти це рішення, наприклад знаходиться за межами України? Чи це не наглість? А можливо просто було б простіше заблокувати на цей час карту, а не повідомляти це після 5-6 місяців, про сплату заборгованості) ...скоти блін


 



Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua