Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: голодний

Фото зі Львова та цікава помилка Земфіри

Ось дійшли руки трошки відібрати і фоток травневого Львова... Перепрошую у львів'ян, якщо щось не так обізвав =))) Ех, коли ж я цю красу побачу зннову?.. Коли я побачу знову місто, в трамваях якого не їздила Земфіра, інакше б не співала "странно, трамваи не ходят кругами, а только от края до края..." =))) Сам був здивований, коли сів біля вокзалу на трамвай і потім приїхав до нього ж о)0 Виявляється, сподівання Земфіри всеж не були марними: "Где-то ведь ходят по кругу трамваи, и мчат воробьиные стаи..." =))) Їздять, і не де-небудь, а у Львові - можливо, хтось із місцевих навіть підкаже, який це маршрут ;) І чи крутять Земфіри "винилы подростки" теж краще спитати у львів'ян. Я не чув, але відсутність музики Земфіри враження від Львова мені не спаплюжили. Тим більше, що Земфіра асоціюється в мене не зі Львовом, а із Запоріжжям, але це вже зовсім інша історія =Р

Мур якийсь =))) Хотів написати Арсенал - але то не він, здається, хоча і близько =)
Італійський дворик =)
Мак Дональдс, ги-ги =) А от у Франківську немає! ;)
Хто ще не знає Львівську оперу?..
Колеги - Львівський Політех =)
Пожежна станція
Львівські дахи
Вуличка о)0


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 36

Зефіра фу) а Львів хороше місто) Незрозумів тільки про ЗП. Що за історія?

Ну я спочатку теж зовсім не любив Земфіру, але потім якось раптом декілька пісень зачепили... о)0 Тут, мабуть, не самі пісні, але ті асоціації, які вони викликають... Мені наприклад, найбільше подобаються "До сиданья", "ПММЛ" та "Город"... Саме "Город" асоціюється у мене із Запоріжжям... Там є такі стрічки:

Позже - моё такси скользило мимо светофоров, Упрямо прятал тайны в темных окнах город... Катились звёзды, прожигая в небе дыры, С ума сходили перекрестки жёлтым... Домой - слишком рано и пусто, С тобой - слишком поздно и грустно...

Я коли слухаю це, постоянно уявляю нескінченний проспект Леніна у Запоріжжі...Такий довгий, що, здається, по ньому можна їхати все життя... І, звичайно - ніч, на домах блищать неонові реклами, із вікон будинків ллється примарне сяйво, нескінченним потоком вдалечінь проспекту скаженіють світлофори, а у небі - кольоровий дим із труб металургійних комбінатів, ггг... о)0 Враження незабутні... Так само, як і Львів... Це якесь відчуття прекрасного, незвичайного... В Києві таке буває коли їдеш поїздом із Лівого берега на Правий і поступово із зелені (обов'язково із зелені!) виростають постать Батьківщини та куполи церков... Це важко передати словами, але це відчуття одного й того самого характеру... І коли ти сам не є зараз в тому місці, то ті ж самі відчуття можна пережити, дивлячись фотографії чи слухаючи музику...

Во як загнув, а? о)0

Оля мені казала, що проспект Леніна дуже великий) але ти так описав, що мені аж здалося, що він справді "нескінченний" .

Проте Зефіру все рівно не люблю) хоч би, що вона не співала.

так написав, що захотілося додому одразу)

я Земфіру давно не слухаю, але згадані тобою пісні в мене теж з Запоріжжям асоціюються:)

доречі фотку львівськи дахи я собі на мобілу навіть закачав;)

Подивись по тегу "фото" або "Львів" - декілька місяців тому я робив окремий запис "Вид Львова із башти ратуші", так там штук п'ять подібних фоток дахів було - вид на Львів в усі боки із башти =)

Львівська ратуша та погляд на місто із вежі -  от воно, знайшов =)

усміхнуло за траваї

Ходить ще той маршрут? ;)

Не знаєш, який? =)

№№№№9

А хто знає, навіщо взагалі було засновано Львів? :) Я чув таку історію, не знаю, наскільки то правда, що колись давно, в Європі неможна було грати в азартні ігри, і Львів було засновано саме з тією метою: для розташування гральних будинків та будинків розпусти. ну, чіста, тіпа, лас-вєгас! :)

Вперше чую подібну історію о)0

Будинків розпусти не бачив жодного, нажаль, =РРРР, а от подібної концентрації всіляких гральних закладів на одиницю площини я ще ніде не бачив - що є, то є =)

та це давно було. ще за австріяків. :) я ж не про сучасність кажу.

Ну, фото , чесно кажучи, не дуже....професійні та якісні(((

Фото з мобілки =)))

Робилися для себе, на пам'ять, і ні на які нагороди у міжнародних конкурсах не претендують =Р

А мне очень понравились....Я во Львове была год назад,летом,этой красоты я не забуду=))

Правильно, в першу чергу треба дивитися на те, що зображено на знімках, а не на те, чи професійно вони зроблені ;)

Какая разница:професионально или нет=)...фото сделаные с душой и желанием-эт многое=)) И мне эти фото понравились=)
Какая разница:професионально или нет=)...фото сделаные с душой и желанием-эт многое=)) И мне эти фото понравились=)
Макдака в Ивано-Франковске нет не из-за убеждений нравственности и патриотизма, а просто некому заняться этим вопросом :)
Ну мені дивно, чому, наприклад, в Сумах є кому цим зайнятися, а у Франківську - немає кому. Тим більше, що інтернаціональна корпорація завжди знайде, Кому зайнятися =) А от якщо немає попиту - то немає і сенсу будувати...

доречі у львові кудись зникли горобці (воробіниє стаі)))) мабуть накаркала...

Жжош :))))) Зате голубів навалом :)

Фотки клевые, никогда бы не подумала, что это Украина))) Похоже на Швейцарию...Самая классная - это Львовские крыши. Спасиб :)

Трамваї №№1 та 9, що розходяться на вул.Бандери і йдуть по колу в різних напрямках. Проспекту і вулиці Леніна у Львові нема, зато є вул.Леннона...


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua