Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: злий

Клятих узкоглазів треба знову нагодуватия ядерними грибами - вони, здається, ще не нажерлися!

Япония объявила об отправке в воды южной части Тихого океана китобойной флотилии, которой выдано разрешение на забой тысячи китов, включая пятидесяти китов-горбачей, сообщает BBC News.

Защитники окружающей среды во всем мире выступили с резким протестом на это решение Токио. По мнению экологов, популяция китов, почти истребленных в XX веке, все еще не достигла нормального уровня.

Японцы, однако, считают, что китов развелось уже достаточно для поддержания устойчивой популяции, поэтому возобновление охоты на них не будет иметь серьезных негативных последствий. Кроме того, китобои утверждают, что млекопитающих будут забивать "в научных целях" - внутренние органы китов отправятся в лаборатории для тщательного изучения.

При этом официальный Токио все же признает, что мясо животных будет продано в качестве деликатеса по коммерческим ценам.

Экологов, однако, аргументы японских властей не убеждают. По мнению защитников окружающей среды, японская научная программа является ни чем иным, как стремлением поддержать своих китобоев, которые из-за всемирного моратория на этот вид охоты с 1986 года фактически сидели без дела.

Або ці узкоглазі підараси жертимуть собі спокійно сою, або їх знову треба нагодувати ядерними грибами. Коли "популяція японців" стане на межу вимирання, можливо, вони хоч щось почнуть розуміти... Слів немає...

"Чим більше я узнаю людей - тим більше полюбляю тварин" (с)



Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 13

столько крови...

І не кажи... Китів залишилися лічені сотні, а японців - сто з гаком мільйонів, всіх китів зжеруть - і не помітять =(

та не тільки япончеги такі. в нас он ліси вирубують, в лісах амазонки теж. питання глобальне.

Ну дерев покашо дофіга, а кітів лічені одиниці залишаються =( Дерева саженцями можна ще насадити, а як китів повбивають, то нових вже ніде не знайдеш...

Тим більше дерево не так шкода, як тваринку =( Особливо якщо мова йде про знищення цілого виду...

Хоча, звичайно, питання глобальне, я з тобою згоден, але глобальні питання починати вирішувати треба із локальних... От зараз не дадуть китів понищити - завтра і до дерев черга дійде...

Угу, але ми маємо берегти свої багатства, а вони свої. Ми нічого не можемо змінити щоб заставити япончегів не бити китів, хіба якісь віртуальні акції.

Ну от після аварій в Керченській протоці хтось із російських чиновників сказав: "Во врємя екологічєскіх катастроф вапроси нєзалєжнасті отходят на фтарой план." Те, ЯК він це сказав, викликає лише відразу та злість, але, якщо по суті, то те, ЩО він сказав - абсолютно правильне. Якщо винищать китів, то їх більше не буде, ані в японців, іні в нас, і те ж саме стосується, наприклад, карпатської смереки... Такі проблеми можна вирішувати лише разом - якби Японія була у світі сама, то ці падли давно б зжерли всіх китів, а так, під пресингом міжнародної спільноти, вони були змушені відмінити китобойство... От зараз знов підіймають голову, і якщо просто не спустити це їм зрук, то, можливо, вдасться врятувати тварин...

Був би я президентом, наприклад, США, Франції чи Росії, послав би назустріч цій "флотилії" ескадру з декількох крейсерів та підводних човнів - думаю, вистачило б =)))

президентам не до того) ти ж уявляєш якби сша послали на японію флотилію щоб не нищити китів, як би це сприйняла японія? сказала би що хулі це наші води а ви втручаєтеся у внутрішні справи. Закони нах.

Але я з тобою погоджуюся, що це не добре що їх вбивають.

Ну я ж кажу, що якби я був би президентом =)))

І, до речі, здається, китів полюють в нейтральних водах, а не в територіальних... Он же написано: "в воды южной части Тихого океана"... А Японських вод там нема =) От би і вийшло, що "японська флотилія зникла у нейтральних водах" =)))

а ну тоді ок) знач мочити можна.

Прально! Их бы торпедировал Голубой кит, сорвавшийся с гарпуна! Никто бы даже свидетеля не нашел, а сигналы сос заглушили бы кито вые песни, испускаемые кораблем радиолокационного прикрытия.

забить этих китобоев нафиг вместе с выдающими разрешения.

Мачи казлофффффф!!!!!!!!!!

Рекомендовал эту запись

Потому, что полезно думать о будущем!


 



Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua