Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

«Рейк'явік 101»: ісландська історія про те, як без інцесту стати батьком власному братові

Фраза фільму: Біля прилавку з порнофільмами, звертаючись до продавця: «Нам би що-небудь різдвяне – з північним оленем чи індюшкою...»

Ісландія.. Далека, північно-казкова країна снігів, гір, озер, та гейзерів... Чи багато ми знаємо про неї? Ну, наприклад, що її населення складає всього близько 300 тисяч людей, і дві третини з них проживають у столиці – Рейк'явіку, поштовим кодом центрального району якого є 101.. Чи те, що в Ісландії немає прізвищ, і замість нього люди користуються іменем по-батькові... Тобто, живе собі який-небудь Ейдар Гудйонссен =Р – виходить, батько у нього – Гудйон, а як він назове так само свого сина, то зватимуть його – Гудйон Ейдарссон =))) Отакої...

А що ми знаємо про ісландський кінематограф, про ісландьске кіно?... Я донедавна не знав нічого, поки не подивився фільм «Рейк'явік 101»... Це було справжнє відкриття. Ні, нічого супер-пупер ви там не побачите, але...

Що робити майже 30-річному безробітному в Рейк'явіку – місті, «де нудьгують навіть привиди», і «не живуть навіть комахи, окрім вшей», а «блошиний ринок – єдиний вартий уваги музей»?... Можна, звичайно, піти працювати, але навіщо, якщо розведена мати непогано заробляє, та й держава вчасно виплачує матеріальну допомогу?.. От і правильно – немає чого працювати... Тому раз у декілька місяців листи із центру занятості летять у смітник, пасмурні будні проводяться в кімнаті біля іМаку чи за просмотром порнофільмів у друзів, а вихідний – з вечора п'ятниці до ранку понеділка – у старому-доброму барі, де, за твердженням самого героя, «випиває та клеїться весь генофонд завтрашньої Ісландії»... Грошей вистачає, іноді, заради втіхи, можна навіть подражнити паркувальника, кидаючи монетки в автомати і оплачуючи стоянку за тих людей, хто забув це зробити і наражається через це на штраф...

Житя пливе звично та сіро, без змін, невблаганно наближаючись до забезпеченої старості – бо пенсія також гарантована державою, а тепла ванна, вмонтована в кухонний диван, буде гарячою ще мільйони років, поки не охолонуть геотермальні джерела... І от, коли наближується Різдво, і в якості ялинки вже куплено кактус, аби не сумувала домашня ящірка, з'являється Вона... Гаряча іспанка в холодних північних снігах, дівчина, яка вчить танцювати піренейські танці... І оселяється вона в тебе вдома, бо є подругою твоєї матері... Ну, насправді – не подругою, а коханкою, але дізнатися про це доведеться після шаленої ночі з нею, коли всі речі подерті на лахміття, меблі потрощено і... зачато власного брата. Або сестричку =)

І що ж робити?... Мабуть, братися за розум. Бо кожна людина має знайти власне призначення, навіть якщо воно полягає в тому, аби збирати гроші за парковку чи запліднити лесбіянку, що є супругом матері, і таким чином стати батьком власного брата і, як вираховує герой, бабусею самому собі.

Скачати фільм колись можна було тут.

Режисер: Бальтазар Кормакур

В ролях: Хілмір Снер Гунасон, Анна Марія Карлсдоттір, Вікторія Абріл, Бальтазар Кромакур, Олафур Даррі Олаффсон...

Актор фільму: Вікторія Абріль (Лола)

ЩЕ ПОЧИТАТИ ПРО ЦІКАВЕ КІНО

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 17

Хочу. Бум искать -- да поможет мне ДиСиСтронг...

(Классно написал. Респект).

Спробуй спочатку за наведеним вище посиланням ;)

Ээээ... Та ты знаешь... Начальство не поймёть. И из зарплаты вычтет.

На крайняк, я тебя найду (Харьков -- это маленькое Бабабашова) и украду у тебя диск с кином.

Зрозумів. Ну тоді зачекай трошки - я ще цікаві фіоьми поописую, і тоді повний ДВД отримаєш ;)))
Рекомендовал эту запись

Живая рецензия, которая пробудила желание посмотреть фильм про Лебовскассона

скриншоты ты выбирал?

судя по сюжету, куда там бразильскому "кино"))

А хто ж іще ;))) Про бразильське кіно щось не зрозумів о)0

А от що справді цікаво - це подивитися на мистецтво іншої, не дуже знаної країни...

проб барзильское "кино" - это я про запутанность и странности сюжета.

Да, может оказаться очень интересным. Помотрю как-нибудь:)

интересная у тебя аватарка!

А яку емоцію, на твою думку, вона виражає? ;)

заинтересованность:)

Як ти вгадала? По назві? =))) Признавайся! Тіки чесно! =Р

Саме так. Підбирав зацікавленість, і знайшлася дівоча тільки =) Ну, думаю, як в тебе Буфон є, то чому в мене не може бути Джері Халівел? ;)

Аватарка буде для всіляких тем про критику - кіно там, музика, книжки =)

нет,я на название не смотрела! по выражению лица угадала. А Джерри классная) даже если бы у меня не было Буффона;)

Ну ты прям чтец человеческих душ... и лиц ;)))

Я рад, что тебе понравилось ;) Честно говоря, я немного колебался, но если тебе понравилось, то значит оставлю =)

я польщена:)

Для мене Ісландія теж абсолютно невідома. Я навіть здивований, що у них вистачило акторів на повнометражний фільм))))))))

А взагалі кльово описав - обов"язково подивлюсь!

Ну ти ж бачиш, що з акторами дійсно напряжонка - на головну роль довелося іспанку запрошувати, а в других ролях і сам режисер знявся =)))


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua