Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: бадьорий

Альтернативні бравзери: за слідами небачених звірів

Той, кому остогидла "свята трійця" бравзерів під Віндовз (Explorer, Firefox, Opera) можуть подивитися наступні альтернативні бравзери:

SeaMonkey Logo

SeaMonkey www.mozilla.org/projects/seamonkey

Flock Logo

Flock www.flock.com

Який небудь розумник може після перевірки сказати, що перше - це Модзілла, а друге - Вогнелис, але це не так. Це їх нащадки. Врешті-решт, все, окрім, мабуть, Опери - нащадки Mosaic, так що не будимо займатися теоретизуванням, а просто спробуйте. Після того, як я встановив і спробував Flock, моя улюблена Опера відійшла на другий план, хоча Вогнелиса я вже до того забракував. Питливі та уважні уми помітять, що ці бравзери відрізняються від їх родичів не тільки жупаном, але не буду розкривати всі карти - спрбуйте самі ;)

Також чекаємо Safari під Віндовз... Rumors are afloat...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 7

скачаю і скажу своє фе

не сподобався не сі манкі, що є копією мозіли, і флок, що є просто ФФ з деякими фічами.

Але сенс цих бравзерів саме в додаткових фічах! Флок - "соціальний" бравзер, спеціально під веб 2.0. А Сіманкі - не лише бравзер, але й поштовий клієнт, і ще багато чого.

всі великобуди то какашки, чому - тому що броузер то є броузер, хочеш сказати що ти користуєшся функіями поштового клієнта в ньому?

Ні... Я взагалі Сіманкі вбив на другий день після інсталяції =))))) А от зараз сижу і пишу це повідомлення під Флоком... Якби зробили поширше підтримку різних сервісів, а то дуже вузький набір... Щодо поштових клієнтів - то нижче вже казав, що знаю людей (чимало), які користуються вбудованим поштовиком в Опері... Ніколи не пробував і не збираюсь, бо мене влаштовує Сандербьорд, але якщо їм подобається, то чому ні???

тільеи не кажи шо "кожен використовує як йому зручно", я думаю такі поштовики як з цього броузера коритсуються початківці-неудачники, які потім взнають від друзів по такі поштовики як Outlook чи Бат і переходять на них і на тому фічі броузерів закінчуються :)

А я думаю, шо ними користуються як раз саме ті, кому це зручно, а не неудачники... Я теж можу сказати, що Оутлуком чи Батом користуються лузери, а круті пацани - Сандербьордом =))) Але я цього казати не буду, бо, по-перше, так не вважаю, а по-друге, знаю приклади, коли люди переходили з чистих поштових клієнтів на Оперу, щоб мати поштовик і бравзер в одній софтині. Все ж таки я вважаю, що приватна справа кожного. Люди різні і вподобання у всіх різні.


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua