Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: бадьорий

Родовід

За посиланням

www.geni.com

можна знайти оригінальний сервіс, який через технологію флеш дозволяє побудувати своє родове дерево - родовід. Найбільший родовід наразі нараховує більше 1000 людей - мабуть, якесь африканське плем'я =))))

Сервіс насправді дуже корисний та зручний - можна змінювати масштаб, в якому роздивлятися дерево, відключати та включати гілки; кожній людині відповідає сторінка з інформацією про неї, яка включає фото, адресу проживання, електронної пошти, відомості про інтереси, освіту, та ще багато всього корисного.

Вада лише одна, і вона існує тільки для тих, хто не знає англійської мови =)Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 3

Дякс за посилання ))

Немазащо ;) Кориснитми посиланнями треба ділитися... На папері родовід важко вести, а тут дуже просто і зручно... Маю намір збудувати настільки велике дерево, наскільки назбираю інформації...

Багатомовне генеалогічне дерево, в якому кожен може вільно змінити або доповнити запис про будь-яку сім'ю чи людину, а також створити своє ... uk.rodovid.org/

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua