Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель

Гроші, які в нас вкрав Ющенко

Це купюри в 100 та 50 гривень дизайну 1992 року. В обігу вони не знаходились, адже ще в сховищах були заміщені зразками 1996 року. А шкода, такі прикольні, особливо рожева ))) Отже, тодішній голова НБУ Віктор Ющенко вркрав у нас можливіть користатися такими грошенятками. Через нього всі неподобства, включаючи плями на сонці та землетруси на Гаїті та в Чілі! Ющенко - НІ, Азаров - ТАК, Володимир Михайлович - ТАК, Сімонєнка - ТАК,  Януковіч - наш блакитний бох! Ура, таваріщі!Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 1.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 24

Рекомендував цей запис

Будєм підвішувати ривєнь жьітя!

а вчора це,як почув від нього то реготав довго))) Яник геноцидом називає галичан,а Азаров підвішувати збирається.піздєц))
та я тоже ржав аж заливався, і це ж професор і з бумажки )))
І чим же ці купюри кращі за теперішні? Головне не дизайн грошей, а те, скільки за них можна купитти, були б ці гроші, не думаю, що ситуацію це якось змінило б. Та й чесно кажучи сотка дуже на стару гривню схожа. А рожеве я не люблю.
Фу, яка ти меркантильна, я тут тобі про красу, про вічні цінності, про добро, яке нинішні Президент та уряд нам роблять, а ти - про вартість грошей... Нічого святого в людей не залишилось, тіки "купи" та "продай"! :(
де ти бачиш красу у даному пості? Мені особисто дані купюри абсолютно не красиві.
Ех, нема в тобі почуття прекрасного )
Гайда в Безрадичі?
?
Він там жівьот, на дачці...
Так це ти йому стріху спалив?
Ага, на замовлення Віктора Хвьодоровича...
Ющенка на гіляку! Бо за нього, холєрника такого, не підписувалися анти-конституційні угоди та в парламенті не літали йайтси! растрєлять!
разстрелять Ющенка.
пакращення рівня життя вже сьагодні!
Рекомендував цей запис

створюємо культ голубих аганьковв

жутковато выглядят, даже розовенькая)
Это патамуша не хрустят в руках )
Рекомендовал эту запись

Ура! Голубой Бох нас спасет!

яка різниця, який дизайн грошей .? Головне щоб цінність у тих грошей була!
Рекомендовал эту запись

Прадедулька!!!!!!!!!Золотой мой!!!!!!!!!!Пиши чаще!!!!!!!

Стараюсь, но теперь я уже не так быстр, как был раньше... Возраст берёт своё... А я буду брать не количеством, а качеством )
ну да, ну да!качество это наше Фсе)))))не пропадай!старикашечка, мой дорогой
I think I now understand why ugg boots are so popular with high school and college students. I want to do is cram my freezing toes into sensible but lusterless ugg . uggs make the day easier. And my long days are made endurable when I wiggle my toes in the most comfortable ugg ultra tall boots my feet have ever known. ugg sandals boots and slippers are my beacon of hope on the cold mornings when I would love nothing more than to crawl under the covers and sleep the day away.

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua