Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: ABBA - Money Money

Перші зароблені гроші

Минулого тижня Оленка Зміючка запросила мене приєднатися до флешмобу-естафети, в ході якої люди розповідають про те, як вони заробили свої перші гроші. Я не можу відмовити дівчині, тому маю виконувати наказ :)

Взагалі, питання нетривіальне, бо, мабуть, перші зароблені гроші не були для мене занадто великим святом, бо щось це мені не дуже закарбувалось в пам'ять. Але, наскільки я пам'ятаю, це було у старших класах, в 10 чи 11.

Однокласник запропонував мені від чужого цмені перекласти російською з англійської декілька газетних статей. За це я отримав від 2 до 5 гривень, не пам'ятаю вже точно - старість не в радість о)0 В 1997-1998 роках це були гроші, за які нормально можна було попити пивка, тож воно того було варте. Тим більше, через деякий час з'ясувалося, що то було потрібно одному нашому спільному знайомому перекладати "тисячі" в інституті, а в англійській він не дуже шарив. І от мій однокласник, не будучи дурнем, брав в нього гроші, забирав половину собі, а іншу частину віддавав мені за роботу :) Як це кідалово з'ясувалося, то ми з замовником налагодили прямий взаємовигідний контакт :) Яка з цього всього мораль? Мабуть та, що можна робити гроші, взагалі нічого не роблячі, а лише маючи зиск із посередництва. Хоча, звичайно, можна сказати, що хто має інформацію про замовника і виконавця, той має перевагу і користається нею...

А робота перекладача - доволі цікава та приємна. На жаль, життя в мене покищо складається по іншому, але і тепер я перекладаю, хоча б задля власної насолоди та людям на радість :)

Щож, аби естафета не перервалася на мені, передаю її людям, боги яких читаю із найбільшим задоволенням - biostudlife, lusie і nattaha. Коліться про перші грошенята, як хто має бажання ;) Звичайно, було б цікаво дізнатися і про те, як madest , який дуже люб'язно погодився фінансувати партію антианархістів, заробив свій перший мільярд =РРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

Первые деньги я заработал, торгуя в школе вкладышами от жвачек, класе в 8-м. Вкладыши зарабатывал, давая списывать двоечникам))))

Бач, який хитрий =Р Я з двоєшників снікерсами брав, а ти конвертував зароблене у гроші :))

ггг ))) тем хитрым одноклассником случайно не был модя?

На щастя ні, бо в такому випадку я б працював не за половину суми, а в кращому випадку за 10 % відсотків )))

ты бы остался ему должен))

Ага, може навіть і так )))))))

ггг на лікарських рослинах, пляшках, макулатурі та металах

Не могу тебе отказать:))

http://nattaha.hiblogger.net/52925.html

хм...а чего так много записей на эту тему???? я уже рассказала Наташе денисовой

Патамуша ты невнимательно читаешь =РРРР

Надо читать не тока середину поста, где про деньги написано, но и начало и конец ;)))

я читала полностью....от начала и до конца...

я написала такой пост, потому что меня попросил Эдуард, о чем у него в конце поста написано)


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua