Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Meja - It's all 'bout the money

Збирайте гривні та ховайте!

Якщо хто не в курсі, вже протягом багатьох місяців з обігу вилучаються гривневі банкноти зразків до 2003 року. Покопавши в інетрях, мені вдалося відкопати лише цей лист НБУ, та й то не на офіційному порталі. Здається, щось подібне я бачив і на сайті НБУ, але просто так взяти і знайти відповідну постанову я не зміг. Втім, вона є, доказом чого слугує той факт, що зазначених банкнот в обігу вже майже немає.

Також, думаю, варто нагадати, що одним з перших кроків Януковича як Президента став наказ Національному Банку вилучити з обігу банкноти з підписом Віктора Ющенка.  Як підкреслило джерело, це рішення було прийнято виключно з політичних мотивів та пов'язано із бажанням Адміністрації Януковича "остаточно позбавитись від спадщини Ющенка в усіх царинах життєдіяльності держави".

Але справа не в цьому. А в тому, що на інтернет-аукціоні Аукро  відповідні банкноти коштують від двох разів дорожче за номінал. А є екземпляри і в 3-5 разів дорожчі. Приймаючи до уваги, що це може бути купюра в 100 чи 200 гривень, прибуток може вийти непоганий. Якщо хто забув, як вони можуть виглядати, нагадую:Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 1.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 18

Лет через 10 на них можно будет озолотиться:)
Ну, не то что бы озолотиться, но копийчыну отхватить можно будет. Купоно-карбованцы не очень дорого стоят, но с купюрами настоящих денег всё намного сложнее: там учитываются всякие мелочи, начиная от состояния и года печати и заканчивая тем, какой глава Нацбанка подписывал...
100 лет
Чи правда це, чи може хтось збрехав... Хто ворогів не мав?
Еп... Не зрозумів? Це не жарт )
Пане Едуарде! Цей лист НБУ датується від 10.12.2009 N 11-111/5661-22932... причому тут Янек?
По-перше, за що купив, за те і продаю :о) По-друге, цей лист до Янека справді ніяк не відноситься, бо взагалі стосується лише банкнот номінало 10 та 20 гривень, а з підписом Ющенка в обороті залишаються формально лише банкноти в 50 та 100 гривень.

я багатий

Потворо, поділися з ближнім!
Їж болото, чернь! :))))
Ах ти ж псячий вилупок, трясця б тебе замордувала!

  не дочекаєш

Падсталом! "остаточно позбавитись від спадщини Ющенка в усіх царинах життєдіяльності держави"
Рекомендовал эту запись

прадедушка поделится с правнучкой?)))))))

Ещё чего, чтоб ты всё в Ялте промотала, пока прадедушка горбатится???
да уж..избавится от "наследия Ющенко" - это очень сильно. они бы вообще бы тогда его всю семью выселили и дом спалили, чтобы случайно ничего такого не осталось )
Ну дом как бы и спалили http://podrobnosti.ua/accidents/2010/04/15/679592.html

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua