Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: розлючений

Life =) = кідалово =( Що і треба було довести...

Повна фігня. Може, хтось памятає, як колись була дискусія на тему того, який оператор кращий, з різних боків. Тоді дехто, в тому числі і я, казали, що Лайф, принаймні, дешевший та лояльніший до споживачів, з цікавими пропозиціями та тарифами. І от ці гади, виявляється, в середині літа ввели таку фішку: дія тарифів по предоплаті послуги надаються протягом 1 (!!!) місяця після поповнення на 10 гривень і протягом 3 (!) місяців після поповнення на будь-яку більшу 25 гривень суму (!!!! 50, 100, 200 - немає різниці!!!). Це справжнє кідалово!

1. Про це не було попереджено, бодай, через СМС.
2. Про це немає інфи на офіційному сайті (ну, може, на самій забитій страниці у десятому підкаталозі десь і є, але навидноті, аби люди бачили - немає!). Я узнав це через те, що за півдня (!) до того, як мені збиралися відключити вихідні дзвінки, прийшло СМС з вимогою поповнити рахунок.
3. Якого біса, наприклад, я не маю права поповнити рахунок на 100 гривень і користуватися звязком 4 місяці, або на 200 чи 500 - і користуватися цілий рік? Я маю кожного разу, принаймні раз на квартал, піклуватися поповненням рахунку, навіть якщо в мене рахунок з грошима, без різнриці, 1 гривня в мене на ньому чи 1000!!!

Коротше кажучи, це перетворює просто передоплачений сервіс на звичайний контракт - я повинен платити гроші, навіть якщо тимчасово не користуюся телефоном... =( Звичайно, справа не в тому, що я маю обовязково платити 25 гривень на квартал - ці гроші, звичайно, я виговорю, а в тому, що мене обмежують в праві вибору, коли і на скільки поповнювати рахунок! Це неподобство! Звичайно, від турків можна було такого чекати, але від шановного Ріната Леонідовича я такої дрібязковості не чекав о)0Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 16

Дякую, що попередив.

Спам приходить 25 разів на день, а корисної інфи - 0...

Ага, спаму нереально багато, ніде такого нема о)0

в Київстарі легше :) в мене номер діє до 13/10/08, поповнювати можна 1 раз в рік. Плюс там ще бонусні смс/ммс і хвилини, хоча нажаль тільки для абонентів Djuice, але пох приємно.

Я користуюсь Лайфом лише тому, що у мене ну-у просто кайфовий номер - ціферки стоять у дуже прикольному порядку))))) Але якщо справи насправді такі кепські, доведеться переходити на Київстар.

Віриш, я також маю дуже хороший номер, і сидів на Лайфі як через нього, так і через вигідні умови =) Умов більше немає, але номер не хочеться втрачати о)0

Бонуси і в Лайфі є, причому непогані... Але ж поповнювання раз на рік - то дуже удобна штука, і дивно, чому Лайф вирішив від неї відмовитися =( А Кииївстар, справді, мабуть, найкращий оператор на Україні, - мабуть, тому що більшість акцій належить цивілізованим скандинавам =)

а у меня забрали смс 50 штук хотя счет пополнен- есть ез платы за соодинение а смс нет

слава богу я такими фігнями не переймаюся :)

Маю МТС контракт, без плати за зєднання, і не важко куди дзвоню (в мажех України).

Плачу тоді коли гроші закінчуються і все. + Можу входити в кредит. Правда до цього не доходило. Тіки раз таке було ше коли був бренд UMC. Правда тоді приходила кожен день СМСка шо в мене мінусових рахунок і треба його поповнити.

В мене в місяць іде приблизно 200 грн на моб :) Бо на мому контракі ше 2 номери (ітого зі мною 3), тому і іде десь 200 грн в міс, на оплату всіх номері на контракті

так, це погано.. усе добре колись псується, такий недосконалий світ

Гайда на Киевстар! Новый контракт "З нами краще". Он действителбьно "краше" от МТС-овского. Если делаешь больше 3 звонков в день, переходи на него!

 а раніше 50 смс було на всі номери, а зараз тільки на лайф.....

 та й зв*язок став поганим.. інколи бувають такі глюки страшні, що ти не можеш нікому подзвонити... і тобі не можеть.. сидиш,як на рельсі!!!!

Поздоровляю всіх, хто не догнав зразу, що лайф - дерьмо! Був такий фільм "Жизнь - дерьмо". Тут воно так і получається! :) гигиги!

Турки, шо і казать! =(

А при чому тут турки? Там інших хазяїн ще є...

 

Ну, у "іншого" 45%, а у турок - 55% =)))

А якіть зв'язку? Гіршої мабуть нема ніде...


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua