Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

Ідеальний стан автошляхів - головний передвиборчий козир Партії Регіонів у Харкові

Принаймні, подібного висновку можна дійти, побачивши плакати, якими віднещодавна рясно завішані деякі вулиці Першої Столиці.

Плакат зображує двох головних харківських "регіоналів" - мера Михайла Добкіна та секретаря міськради Генадія Кернеса, які виглядають дуже задоволеними - вочевидь, плідною працею. Також на бумажці міститься напис: "Мер затратив на ремонт доріг 263 мільйони гривень і зробив у Харкові шляхи європейського рівня! Щасливої дороги, харків’яне!" В кутку зверху примостилася символіка Партія Регіонів, аби було видно, хто відповідальний за успіхи не тільки персонально, але й партійно.

Звичайно, це не агітація Партії Регіонів, а, навпаки, контрагітація політичних конкурентів. Адже навіть прем’єр-міністр Віктор Янукович, який нещодавно відвідав Харків і якого в цьому житті, мабуть, важко чимось здивувати, був вражений ганебним станом доріг у Харкові і зробив відповідний закид в сторону двох міських можновладців, пообіцявши розібратися з ними "на партійному рівні".

Але, як відомо, "обіцянка-цяцянка", а от дороги нікуди не ділися, чим і вирішили скористатися конкуренти по виборчих перегонах. І, треба відмітити, дуже вдало - адже прояви чорного піару, як-то звинувачення в фашизмі чи приналежності до бандитських формувань, вже всім наостогидли, а от апеляція до конкретних і болючих питань є досить актуальною.

Перефразовуючи відомий вислів класика, можна із сумом констатувати, що в Харкові тепер лишається єдина проблема - дурні, бо доріг просто не існує як класу.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

така ж проблема в нас. Хоча б напередодні виборів згадали, що з дорогами треба щось робити, хоча б обманували, що колись їх поремонтують, а то навіть обіцянок вже не дають...
раще не обіцяти, а виконати, аніж обіцяти і не виконати:)

Точно ;) І приємний сюрприз буде =)

Нє, а ми обіцянками нагодовані по саму горлянку =))) Цього добра в наших в достатку =Р

А у нас мер купил асфальтный завод. Дороги счас как в Европе, даже с разметками.

Де це таке щастя?.. =)

Винница

А... Я десь чув, здається, ще навесні, що Вінницького мера визнали найкращим на Україні ;)

Що, справді добра людина? =)

Ну как тебе сказать... из братвы. Молодой, амбициозный, ворует наверняка, но красиво, принося людям пользу (До него просто воровали, а этот дороги сделал). Многим нравится, и горожане на многое готовы закрыть глаза, потому как действительно развивает город.

Ну, "і собі, і людям" - не гірший варіант... В багатьох мерів друга частина вислову просто відсутня...

А нашо картинку з "Авторевю" вставив? Це таке у москалів коїться. А в Харкові трошки кращє. :-D

Ну, то ілюстрація, яка відображає суть, не треба її розглядати як прямий фоторепортаж =)))


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua