Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: непоганий
Музика: Tarja Turunen "I Walk Alone"

«Моя зимова буря» (My Winter Storm) – Тар'я Турунен у власному соку

Picture Тар'я ТуруненЖах! Я ледве не пропустив сольний альбом Тар'ї Турунен «My Winter Storm» («Моя зимова буря»)! Але, на щастя, я таки дізнався, що його вже треба шукати. І яким же буле моє обурення тим фактом, що ненажерливі пірати вже доклали свою руку до диска і виклали його в інтернеті! =) (Взагалі, характерним є те, що реліз альбома відбувся 19 листопада 2007 року, але вже 13 листопада він просочився в інтернет ще 13 числа того ж місяця, тобто майже за тиждень до офіційного виходу – як кажуть, ворог не спить =Р)

Чесно кажучи, нічого надзвичайного від цього диску я не очікував, беручи до увагу тренд, за яким йшов колишній гурт співачки Nightwish. Якщо перші їх альбоми, як-то «Oceanborn» чи «Wishmaster», були унікальними та неповторними, із різноманітними своєрідними треками (наскільки ж контрастують, наприклад, «She Is My Sin» та «Pharaoh Sails to Orion»!), то надалі справи стали значно погіршуватися, і апогеєм став диск «Century Child», де, на мою думку, творчість групи остаточно виродилася, а послухати, окрім «Ever Dream», мабуть, було вже й нічого. Враховуючи це, очікувати на щось надзвичайне було б не дуже розумно.

Звичайно, можна було сподіватися, що вихід з групи та початок сольної кар'єри дадуть співачці поштовх, призведуть до якихось якісних змін, але практика показала, що Тар'я Турунен зварилася у власному соку. Ні, в жодному разі я б не назвав альбом «My Winter Storm» провальним – хоча музика дещо поступається тій, що виконувалася фронтменами Nightwish, але зроблена доволі якісно, та й головне – голос Тар'ї турунен – залишився таким, як і був – неперевершеним. У цьому і полягає, як на мене, дурний жарт – творчість співачки немов би замерла на місці, сама вона неначе стала заручницею власного голосу, і чи більше не здатна, чи просто не хоче запропонувати слухачам щось нове. А відтак, слухаючи декілька років одне й те саме, поволі втрачаєш цікавість...

Що стосується безпосередньо альбому «My Winter Storm», то він складається з 18 композицій та 3 бонусних треків. Однозначно сильні речі, які необхідно послухати – це «I Walk Alone» (подивитися кліп можно просто зараз у цьому пості, а якщо сподобається, то можна закачати) та «Lost Northern Star», інше – за смаком. Основною характеристикою музики в обов'язковому порівнянні із тією, що була в Nightwish, є те, що вона більш спокійна, менш агресивна, менш металична і по-справжньому спокійно, неквапливо готична. Ставка на голос очевидна, та хто б сумнівався?

Взагалі, складається враження, що альбом є більш мрачним, ніж ми звикли чути у виконанні Тар'ї, в тому числі і за часів Nightwish. Композиції немов би є вираженням власних переживань та відчуттів співачки, і з цієї точки зору стає зрозумілою їх мінорна спрямованість, адже чимало пісень були написані незабаром після скандального розриву із колишньою групою, хоча жодна з пісень безпосередньо не торкається цієї ситуації. Тим не менше, заглавний трек "I Walk Alone" немов би розповідає про душевну порожнечу через конфлікт із колишніми товарищами та про підтримку, яку Тар'я отримала від своїх фанів у важкий час...

Який із всього сказаного вище можно зробити висновок? Альбом не є шедевральним, і тим, хто не знайомий із творчістю Тар'ї Турунен чи гурту Nightwish, навряд слід починати знайомство з диску «My Winter Storm». Але фанатам видатної фінської співачки, які слідкують за її творчістю протягом багатьох років, що вона присутня на сцені, пропускати цей реліз не можна в жодному разі. Так, з цього альбому, за великим чином, ви не дізнаєтесь ні про що нове, але... Холодним зимовим вечором, обгорнувшись теплою ковдрою, із склянкою гарячого вина у руці, ви вмикаєте цей альбом і крізь завивання зимової бурі за вікном чуєте те, за що завжди полюбляли пісні Nightwish, – неперевершений голос Тар'ї Турунен.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 48

цікаво написано) якби можна було оцінювати - то поставив би 5 ;) Єдине, що невистачає лінка на завантаження альбому... Гггг.

Дякую ;) Підтримати ти можеш цей пост активними каментами, а щодо лінку, то, по ходу, ти сам знайшов баг, бо в моєму блозі у цьому записі лінк є, а в спільноті - немає =Р

упс, все є) сорі, просто лінк чорний як і текст :) щя я його жирним зроблю ;)

Мені дуже подобається і Тар'я, та її голос. То була фішка Nightwish. А от нова солістка взагалі ніяка (

Ну найтвішу пісєц тепер - 100%, бо вони асоціювалися саме із своєю солісткою, а тепер вони її втратили. А от чи вийде нормальна сольна кар'єра у Тар'ї - то питання. Почекаємо наступної платівки :)

впевнена що вийде, а в тебе є сумніви?

Команда є досить бомбовою!!! Новий кліп Nightwish також класний - хоча бракує голосу колишньої вокалістки. Стиль музики не змінився, а стиль виконання навпаки!!! Читав історію розпаду групи і чим більше читав тим більше хотів запитати "а нафіга???". Taria була позбавлена права вокалу без її відома Навіть якщо і були розбіжності між музикантами вирішувати за когось права в них не було. Хоча "мания величия" (приклад АРИЯ и Кипелов) завжди відіграє немалу роль в таких ситуаціях. На рахунок альбому - ти правий чекати від нього чогось надзвичайного не було резону - її голос буде сприйматися лише з акомпонементом музикантів NIghtwish, але маємо те що маємо і нічого не поміняємо!!! Подивимось може появиться тепер дві класних групи в готичному стилі, але для цього потрібен час!!!

Так, подивимось... Але ж не марно Найтвіш випустив половину нового альбому виключно з музикою - напевно, вони відчувають, що ще не підібрали того, хто б міг нормально замінити міс Турунен...

Здається що знайшли, тому що якби не були впевнені - кліп з новою вокалісткою не випускали б. Це PR хід і якщо вони хотіли поміняти її на когось другого - то тепер не получиться!!!!

Спасибо, скачала и слушаю.

Неужели я способствую распространению пиратской продукции??? Какой стыд! о)0

Однозначно.

Ща скачаем и скажем свое веское мнение)

Как??? Ты будешь качать пиратскую музыку? =Р

а что,я похожа на человека, который музыку покупает?:)))

Честно говоря, не совсем согласна с автором насчет однозначной оценки альбомов группы Найтвиш. :) В свое время (в этот момент задумалась, когда же это "свое время" было.... Е! Давно!), я начала знакомство с группой с альбома Over the Hills and Far Away. Предыдущими альбомами пронялась не сразу, да и не могу сказать, что на сегодняшний день они являются моими любимыми. (Хотя считаю себя большой поклонницей творчества этой группы, а особенно Тарьи) А вот великим, по-моему, является альбом Once. Невероятно запало в душу сочетание величественного оркестрового звучания, фирменного саунда музыкантов Найтвиш и переплетений сольных вокальных партий Тарьи с хором. А за пост огромное спасибо! Очень интересно написано! )

Дуже дякую за позитивну оцінку :)

Зауважу дів речі.

1. Якщо не помиляюсь, "Over the Hills And Far Away" - не альбом, а сінгл, чи, принаймні, пісня з якогось іншого альбому...

2. Щодо "Once" - я спеціально нічого про нього не говорив, бо це дійсно доволі якісний альбом, із "Nemo", здається, "Dark Chest of Wonders" і ще деякими цікавими речами :) А от "Century Child" справді розчарував, хіба не так? :)

"Century Child" - самий гірший в їхній творчості

1. Да, это действительно был сингл с концертными версиями песен и несколькими новыми студийными работами. 2. Согласна. В Century Child очень много однообразия. Хотя, в общем, этот альбом оставил достаточно положительные впечатления. :) Особенно врезался в память неплохой кавер на Вебберовского Призрака Оперы. :)

зацінила! закачала))))

А чому не "закачала і зацінила"? =Р

виправляюсь: вже і закачала і зацінила))))


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua