Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

I got sunshine in a bag

В ненділю, повертаючись з гостей, щось мене змусило зайти до супермаркету Target, який біля метро "Маршала Жукова"... У відділі молочних товарів я з подивом помітив продукти торгової марки "Галичина"!.. Я їх вподобав, подорожуючи минулого і цього року Західною Україною, але, на жаль, в Харкові ніде не бачив, в жодному магазині чи супермаркеті, ані в місцевих мережах (Клас, ЮСІ, Таргет), ані в загальнодержавних (Сільпо, Велика Кишеня, АТБ, Billa)... І ось так несподівано мені поталанило! =) Звичайно, транспортувати молочну продукцію із Радехова (Львівська область) до Харкова сенсу небагато, але наприклад, маслянки із чорникою або йогурта із шоколадною стружкою немає в інших виробників, тому, "Галичина" - поза конкуренцією! =))) УРА, I got sunshine in a bag - молочну продукцію ТМ "Галичина"!!! =Р


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 34

обожнюю цю марку, настільки смачного кисло-молочного продукту я давно не куштувала! в Києві, до речі, з шоколадною стружкою не бачила...

Я, чесно кажучи, не бачив такого ані у Франківську, ані у Львові... Я думаю, що це новий сорт, що з'явився тільки недавно... А маслянка така є в Києві? =)))

так, Маслянка є, це перше, що я спробувала, а сам продукт вперше побачила десь напочатку літа:)

у франі - валом такого. там всі топчуть галичину. :) я теж спробував, і трохи вживав із задоволенням... а потім прочитав склад, і більше не хочу. :)

Скажiть. бадь-ласка, що таке "маслянка"

що таке "маслянка"?

Теоретично, маслянка - це те, що залишається від молока після того, як з нього зберуть масло =))) Тобто традиційна маслянка - це дещо посередині між сироваткою та молоком. Але у ТМ "Галичина" це на смак як кефір (на відміну від йогурта - з кислинкою) із фруктовим наповнювачем, бо це, бачите, не просто маслянка, а зроблена за "старовинними карпатськими звичаями". Не знаю за якими там вона звичаями зроблена, але ням-ням =Р

ЗИ: я ж вам вже відповідав у спільноті мобайл-фото, ось лінк ;)

http://community.hiblogger.net/mobile-photo/2562.html

Галичину продають в Києві вже, напевно, рік. Якщо йогуртів у нас хоч залийся, то маслянка - це щось нове і надзвичайно суперове! Справжній подарунок для молочних гурманів!))))))

Дякую за пояснення. Пробачте, я ще не дуже добре тут орiентуюся:(
Ані у Києві, ані у Кам"янці не зустрічала таких продуктів... А вперше спробувала в Ялті, як не дивно. Маслянку з чорницею! :))

У Ялті??? Фігасє... А давно?

Виявляється, у "Галичини" навіть є власний сайт!!!

Але наскільки ж він погано розкручений, що по запиту "йогурт галичина" Гугл не видає його у першій сторінці, а видає оцей мій запис =)))

Доречі, сам сайт так нічого-собі, хоч Мадест і не погодиться =)))

Сьогодні повівсься на новий йогурт "12 Вітамінів". Виявилось, що він теж від Галичини.  

Так, признавайся, сколько они тебе платят?! (А йогурт/сырок у Галичины очень необычный и вкусный :-Р).

Сырков не пробовал, что, вкусно тоже? ;)

Сырки у всех есть вкусные, а, например, маслянки больше ни у кого нету =)

У нас ще немає, але з нетерпінням очікую, вітаміни - це дуже добре =РРРР

Купила маслянку від "галичини" ванільну. Гидота -консистенція неоднорідна, якісь шкірки незрозумілого походження і неприємний запах. Трохи випила -тепер болі у шлунку.


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua