Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: нормальний
Музика: Ангел-А - Простая девчонка

Журнал "К9", вересень-жовтень 2008

Журнал мальованих історій K9Перепрошую за довгу відсутність у спільноті повідомлень щодо журналу мальованих історій «К9». Соромно, адже минулого місяця сталася непересічна подія – журнал змінив формат: виріс як вглиб, так і вшир. Оскільки, напевно, зробити це убло нелегко, перший номер у новому форматі вийшов спареним, за два місяці – ну і добре, а то я вже був подумав, що пропустив якесь число :)

Отже, журнал став гладкішим :) і тепер вміщує набагато більше інформації. Але насамперед радує той факт, що редакція вирішила брати не лише кількістю, але і якістю: «К9» збагатився  і новими-старими, і справді новими героями мальованих історій, а також великою кількістю цікавих статей комікс-тематики, з яких і розпочнемо цей огляд.

Першою статтею є «Багаті можуть плакати, але їм ніколи!», що присвячена грудневому виходу на кіноекрани стрічки «Ларго Вінч» (Largo Winch) за одноіменним коміксом відомого бельгійського майстра 9 мистецтва Жана ван Хамма. Стаття на чотирьох сторінках надає доволі розгорнуте уявлення як про майбутній фільм, так і про серію оригінальних мальованих історій. Друга стаття (також на 4 сторінках) знайомить нас із творчістю американського режисера та художника коміксів Брайана Майкла Бендіса, автора відомої кримінальної трилогії «Вогонь», «Джинкс» і «Золта рибка» та комікс-сатири на Голівуд «Доля і слава». Третя стаття (3 сторінки) розповідає про мангу та аніме «Наруто» (Naruto) від Масаї Кісімото. В якості бонусу або ж для заповнення пустого місця :) зі немальованого чтива є ще огляд гри «Resident Evil 5».

Огляд мальованих історій порібно розпочати з філософсько-депресивного «Живого будинку» нашого хайблог-товариша Колі ака boosh – він потрапив до історичного випуску «К9», з чим ми всі його і поздоровляємо! :) Новий формат журналу дозволив «Коміксаріату» від Олександра Бронзоffa та Ігоря Жеведя отримати місце аж під дві історії. Перша, «Скульпт-ура!» оспівує у пам'ятнику наше українське сало (ура!), а друга, «Окупанти», розповідає про те, що проблеми із парковкою докучають не лише пересічним власникам автомобілей, але й навіть прибулцям :) Але справжньою комікс-окрасою випуску стала мальована історія «Кікіморка» від Макса Богдановського. Сюжет, звичайно, залишає бажати кращого, але от художня техніка та звертання до старослов'янської тематики, безперечно, заслуговують пильної уваги. Також із новим форматом «К9» до нас повертається SkyDoll – перший том про Небесну Дівчину було опубліковано в 2006 та 2007 роках в журналах «К9» та «Milky Girl», а з жовтня 2008 у «К9» друкується другий том SkyDoll.

Це лише ті мальовані історії, які, на мою думку, заслуговують окремої уваги, але далеко не всі. Нові пригоди їжака Єжи, «Воспомінанія» від Слави Бахамута, Титьоф, Гобліни, Героїчна Піцца,Блондинки та ще багато іншого –  у журналі «К9» за вересень-жовтень!Рекомендовать запись
Оцените пост:

)

 • (0/0)

если выходит сдвоенным... это не здорово...

 • (0/0)

Він часто так виходить

 • (0/0)

00170kpq

 • (0/0)

ААААА! Отета жесть, давай отдельным постом в сообщество Ктулху! ;)))

 • (0/0)

я забыла, где это

community.hiblogger.net/cthulhu/

 • (0/0)

е, вибачте мене нерозумного, але що це за фігурка?

 • (0/0)

Ктулху!!!!!!!

 • (0/0)

"Огляд мальованих історій порібно розпочати з філософсько-депресивного «Живого будинку»" блін, ну не депресивна та м.і.!!)

 • (0/0)

Депресивна-депресивна! Як читачі кажуть, то воно так і є! =Р

 • (0/0)

ну я так не думаю))

 • (0/0)

доречі, вже вийшов номер за жовтень- 74, пра в ньому на 8 стр. менше від попереднього((...

 • (0/0)

Ага, купив вже... За вихідні планую зробити огляд... Тіки в неті ще не знайшов скану обкладинки :(

 • (0/0)

на 9волді є

Де це? Посилання дай...

 • (0/0)

))сайт к9- 9world.com.ua, що там зі сканами старих м.і.??

 • (0/0)

Памятаю, але сканера так і нема :( Скинь мені до лічки мило, на яке тобі можна фотки кинуть - принаймні, обкладинки я пофоткав...

 • (0/0)

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua