Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: посереднє

Неприємне запитання про те "победобесие"

Хочу наголосити, що це не тролінг, а постановка популярного питання, повязаного з перемогою Антигітлерівської коаліції - "завдяки чому ми живемо?" - в дещо незвичній площині, яку, на мою думку, ніхто чомусь не розлядає.

Отже, як на мене, мало хто розуміє, що більшості з нас не існувало б не лише в тому випадку, коли б СРСР, США та Британія не виграли Другу світову війну, а в тому випадку, коли б її не було зовсім. Причина проста і зрозуміла: більшість населення, яке народилося в СРСР після війни, зявились на світ завдяки тому, що їх батьки зустрілися на війні, після неї на відбудові, при переселеннях, тощо. Відповідно, ця логіка розповсюджується на дітей їх дітей і так далі.

Розвиваючи цю думку далі, виходить, що більшість з нас завдячують своїм життям Гітлеру та Сталіну, які розвязали світову криваву бійню, на якій було вбито десятки мільйонів людей. І саме завдяки цим десяткам мільйонів смертей живе майже кожен із нас. Причому не завдяки тому, що хтось конкретно виграв війну, а саме тому, що загинули інші потенційні шлюбні партнери наших пращурів, в разі виживання яких народилися б інші люди, але не ми з вами.

Отже, головне питання цього матеріялу: Чи може нормальна людина радіти тому, що вона живе, якщо знає, що для цього були потрібні десятки мільйонів вбивств? Можливо, принаймні,  не варто радіти цьому настільки відверто?Рекомендовать запись
Оцените пост:

самая слабая твоя хуйня, даже писать чето впадло, есть ощущение что сам понимаешь какую хуйню написал
  • (+1/-2)
ты эта. .... Ты если не понимаешь нихуйа, то лучше - не комменти ....
  • (0/0)
ты идиот ..
  • (0/0)
Нв впадлу, а нечего возразить... Таким путём!!!
  • (0/0)
бля, ну ты же даже не старался. сколько годных тем для срача, а ты взялся за такую хуйню в стиле - могу ли я радоватся что моя мама родилась, ведь если бы бабушка ее не родила, возможно она бы родила другого ребенка, и он бы родил настоящего гения, а не идиота, аяяйяйяй, я убил человека. ну не смешно даже. я люблю срачи, но тут ни о чем срать
  • (0/0)

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua