Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: посереднє

Неприємне запитання про те "победобесие"

Хочу наголосити, що це не тролінг, а постановка популярного питання, повязаного з перемогою Антигітлерівської коаліції - "завдяки чому ми живемо?" - в дещо незвичній площині, яку, на мою думку, ніхто чомусь не розлядає.

Отже, як на мене, мало хто розуміє, що більшості з нас не існувало б не лише в тому випадку, коли б СРСР, США та Британія не виграли Другу світову війну, а в тому випадку, коли б її не було зовсім. Причина проста і зрозуміла: більшість населення, яке народилося в СРСР після війни, зявились на світ завдяки тому, що їх батьки зустрілися на війні, після неї на відбудові, при переселеннях, тощо. Відповідно, ця логіка розповсюджується на дітей їх дітей і так далі.

Розвиваючи цю думку далі, виходить, що більшість з нас завдячують своїм життям Гітлеру та Сталіну, які розвязали світову криваву бійню, на якій було вбито десятки мільйонів людей. І саме завдяки цим десяткам мільйонів смертей живе майже кожен із нас. Причому не завдяки тому, що хтось конкретно виграв війну, а саме тому, що загинули інші потенційні шлюбні партнери наших пращурів, в разі виживання яких народилися б інші люди, але не ми з вами.

Отже, головне питання цього матеріялу: Чи може нормальна людина радіти тому, що вона живе, якщо знає, що для цього були потрібні десятки мільйонів вбивств? Можливо, принаймні,  не варто радіти цьому настільки відверто?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Чому провокативний? Це тверезий погляд на історію. Більше, певно, біологічний, але тому і майже не пов'язаний з емоціями. Лише факти.

  • (0/0)
Ну ти ж прекрасно розумієш, що є люди для яких це як червона ганчірка. Напевно тут коректніше говорити, що якщо б програли у війні то ми напевно зараз розмовляли німецькою, співали пісні про великого Адольфа Алоїзовича, а програма ОРТ транслювалася прямо з Берліну.
план ост почитай. орт он собрался смотреть
  • (0/-2)
Это не там где на месте москвы должны были сделать рукотворное море? Я бы и сейчас не отказался!
  • (+1/0)
делать руками? ну так велком, щас за это даже деньги заплатят
  • (0/-1)
Рукотворное не в прямом смысле. Тайлер ну прекрати, что ты делаешь?Кстати, что думаешь, возьмёт Черноморец очки с Шахтой?
  • (0/0)
это не от черноморца завиисит
  • (0/0)
Та хоть Вест... видимо, в силу врождённого идиотизма ты не уразумел, шо смысл не в том... беда!!!
  • (0/0)
а если Зюйд?
  • (0/0)
"Хоть пнём об сову, хоть совой об пень" (ц)
  • (0/0)

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua