Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

Хаос наближається: Господа та закони Всесвіту атакують в судах!

 Які справи розглядаються в судах? Звичайна «битовуха», справи злочинних угрупувань та схиблених збоченців-маніяків. Ну, дещо напруживши мізки, пересічний громадянин, можливо, згадає президентські вибори в Сполучених Штатах та Україні, або битви наднаціональних корпорацій за, здавалося б, безглузді речі – а-ля бренд «Apple» чи хто перший запатентував «придбання товару за допомогою одного дотику миші». Так, все це є, можливо, навіть цього занадто багато, але іноді трапляються такі дивовижні процеси, що лише вони самі по собі виправдовують таке недосконале надбання цивілізації, як суд. І якщо тими ж тяжбами проти тварин за кордоном навряд чи вже можна когось здивувати, то останніми роками у світі було ініційовано декілька процесів, на меті яких було не більш не менш як... притягнення до відповідальності Господа-Бога чи відсторонення Його від влади!

Підпилювати ніжки під троном Господа почав в жовтні 2005 року неназваний злодій, що на той час перебував в буцигарні румунсько міста Тимошара.

Позбавлений волі на 20 років позивач стверджував, що під час хрещення він уклав договор із Богом, який має юридичну силу і згідно з яким сторони зобов’язалися виконувати відповідні домовленості. Господь, за словами в’язня, мав оберігати його від різних життєвих негараздів та козней диявола, за що, згідно договору, отримував від чоловіка «матеріальні цінності, а також молитви». За словами позивача, він сумлінно дотримувався всіх домовленостей, що стосувалися його, а от Всевишній «змахлював», не зберігши його від диявола, і в результаті бездіяльності Бога чоловік потрапив до в’язниці.

Глибоко вражений такою неналежною поведінкою Господа, в’язень вимагав притягти Його до відповідальності за «шахрайство, зловживання владою та здирництво». Відповідати за те, що «Господь не зберіг від лукавого», та відшкодовувати збитки, за думкою позивача, мав «регіональний представник Всевишнього в Румунії» – Румунська Православна Церква. Заява так і була оформлена – відповідачем вказувався «Бог, який проживає за адресою «Небеса», а в Румунії представлений Православною Церквою».

Не дивлячись на видиму абсурдність позову, він-таки був переданий до суду. Але нещасна людина так і не отримала ніякої сатисфакції. Представники суду зазначили, що, можливо, вимоги позивача і були справедливі, але відповідач не є ані фізичною, ані юридичною особою, а тому і не підлягає юрисдикції громадянського суду.

Але згодом виявилося, що невтомний правдошукач просто невірно визначив відповідача: Бога можно було б притягти до відповдальності і як фізичну особу, адже у Господа, виявляється, є людське втілення. Принаймні, так в березні 2007 року стверджував робітник одного з call-центрів Бомбея, Дхармендра Мішра.

«Я – Всевишній Господь та Бог усіх народів. Я – Ісус Христос, Крішна та Гуатама Будда. Раніше я народжувався, як Александр Великий,» – віщував Мішра спантеличеним суддям Верховного Суду Бомбея, додавши, що не лише він, але всі члени його родини є вищими істотами. – «Моя жінка Саріта – реінкарнація богині Лакшмі, а син Раджив – перероджений Раджив Ґанді. Мій батько – Бог усіх Богів Шива, раніше він з’являвся на Землі як імператор Моголів і президент Сполучених Штатів Трумен, який знищив Херосіму та Нагасакі»

В суді Мішра вимагав всього-навсього офіціально визнати його Богом та передати йому владу над Індією та Організацією Об’єднаних Націй, а також надалі без заперечень підкорятись його волі.

На запитання, чому він чекав стільки років, аби оголосити себе Богом, Дхармендра відповів: «Я знав про це з самого свого дитинства, але думав, що маю якийсь психічний розлад. Проте, нещодавно я отримав докази своїх надприродних можливостей, які остаточно додали мені впевненості в тому, що я і є Господь».

Але і Богом на землі бути нелегко.

«Мені доводилось зустрічатися з глузуванням та сарказмом зі сторони своїх колег по роботі,» – пожалівся позивач. – «Але є і такі люди, які просять у мене поради чи шукають у мене допомоги».

«Я народжений як звичайна людина, аби виявити, чи чують люди голос Господа, коли він є одним з них,» – зазначив Мішра.

Незважаючи на те, що, аби підтвердити свою божествену сутність, індієць погоджувався випити кислоти, судді не задовільнили його позов, відзначивши, що прийняття подібних рішень лежить поза межами їх юрисдикції.

Виходив із залу засідань Мішра у супроводі охорони... Правда, незрозуміло, яку допомогу з боку охорони очікували отримати судді в разі, якби самодеклароване божество вирішило проявити свої надлюдські здібності =) Але, мабуть, Будда в Мішрі взяв гору і індієць вирішив не чіпати недовірливих суддів.

Можливо, саме Дхармендра Мішра підписував ті чеки, які в лютому 2007 року намагався обміняти на готівку Кевін Рассел з Хобарта (Австралія). Він прийшов до відділення Chase Bank та попросив видати йому готівки на 50 тисяч австралійських доларів по чеку. Перевіряючи цінний папір, менеджери банку виявили, що на ньому стоїть підпис «Той, що воссідає на престолі, Господь богів, Цар царів та Владика владик». Оскільки у Господа в банку рахунку не було, то банківські службовці викликали поліцію, яка заарештувала Рассела.

Під час обшуку в австралійця в карманах полісмени знайшли ще декілька чеків із візою Господа, один з яких – на сто тисяч доларів. Расселу було висунуто звинувачення у шахрайстві.

«Я знаю про Бога, який дарує вічне життя, але вперше чую, аби він дарував гроші,» – зазначив один з полісменів, чухаючи потилицю.

Як бачимо, останнім часом юридична грамотність населення зростає, а ім’я Господа все частіше фігурує в судових протоколах. Нерівен час, і ми доживемо до того, що існування чи відсутність Бога затверджуватимуться в суді, а офіційно оголошені божества житимуть за сусідніми дверима...

Але ярим матеріалістам та іншим недоброзичливцям богів зарано радіти та святкувати перемогу над церквою та самим Всевишнім, адже під ударами креативістів, борців за права людини та невизнаних ґеніїв різного ґатунку вже тріщить і будівля фундаментальної науки. Антагоністи сучасного погляду на світ також не ликом шиті і знають, що таке суд і як ним користуватися.

Широкого наголосу набула минулого року справа школярки Марії Шрайбер проти Міністерства Освіти та Науки Російської Федерації. Жила собі п’ятнадцятирічна дівчинка, пила пиво та закусувала солоними горішками, і от одного чудового соняшного дня їй спало на думку, що підручник біології, за яким в школі вивчали відповідний предмет, ображає її релегійні почуття. Ну, не сам підручник, а теорія Дарвіна, що зокрема була викладена у ньому. «Гулять – так гулять,» – подумав собі її батько, кандидат технічних наук Кірілл Шрайбер, і додав, що «теорія Дарвіна виховує у дітях фашизм, екстремізм та марксистсько-ленінські ідеї».

Озброївшись такими страшними звинуваченнями, добродії подалися до суду, де вимагали заборонити Міністерству Освіти викладання теорії Дарвіна як домінуючої та вимусити чиновників у письмовій формі висловити вибачення за образу релігійних почуттів (як пояснив на засіданні суду батько, її донька під час уроку була висміяна за «архаїчні погляди на походження людини»).

Із самого початку «мавпячий процес», як охрестили тяжбу ласі до красного слівця журналісти, набрав чималих обертів, і до нього долучалися все нові і нові сторони. Звичайно, не могла стати осторонь і церква.

«Ніякої шкоди школяру не буде, якщо він знатиме і біблейське вчення про походження світу,» – заявив Патріарх Московський Алексій Другий. – «А якщо хтось хоче думати, що походить від мавпи, – нехай так і думає, але не нав’язує своє бачення іншим».

В якості третьої сторони до процесу було долучено одного із співавторів демонічного підручника, Сергія Мамонтова.

«Вивчаючи цей підручник, Марія Кирилівна відчувала страждання,» – поспівчувала дівчинці суддя.

За словами Мамонтова, позов не мав жодного підґрунтя. Він зазначив, що теорія Дарвіна переказувалася в підручнику як така, що стала історією.

«На сьогодні існує синтетична теорія еволюції, яка була побудована на фундаменті дарвінізму, але котра, крім цього, включає в себе генетику, ембріонологію, палеонтологію та інші науки, багато з яких Дарвіну були навіть невідомі. Сьогодні теорія Дарвіна у чистому вигляді не викладається. В позові, безумовно, має бути відмовлено,» – зазначив Мамонтов.

На противагу словам спеціаліста «суперсімейка» не вигадала нічого кращого, аніж навести «завантажені з інтернету фрагменти автобіографії Дарвіна», в якій він, нібито, цілеспрямовано стверджує про антирелігійний характер своїх праць в царині походження людини.

«Мавпячий процес» тривав з липня 2006 по лютий 2007 року, і врешті-решт суд не знайшов доказів того, що права Марії Шрайбер було порушено. Відповідно до діючих нормативних актів, в підручнику, який мав нещастя впасти в немилість до прискіпливої родини, було виконано всі вимоги освітнього стандарту та вказані всі інші теорії походження людини, враховуючі і креативістів. Отже, Міністерству Освіти таки вдалося спекатися надокучливої парочки, але чи надовго – незрозуміло, бо останніми їх словами були незабутні шварценеггерівські «I’ll be back».

Але, виявляється, дівчинка, яка не бажає походити від мавпи, – то лише квіточки, а бувають ще й ягідки... От, припустімо, комусь не подобається, що двічі два – чотири. Можна, звичайно, тихо собі буркотіти у кутку, нікого не чіпаючи, але ж можна і звернутися до суду з вимогою, аби відтепер двічі два дорівнювало п’яти (семи, дванадцяти – кому що спаде на думку)... Маячня? Ні, реальність!

Навіть бувалі юристи були здивовані процесом, що мав місце на початку 2003 року в Австралії. Тленні рештки Айнштайна, мабуть, не раз перевернулися в труні, адже суддям з Канберри без будь-яких жартів довелося розглядати справу... можливості перевищення швидкості світла!

Позивачем у «надсвітовій справі» виступав дивакуватий один Теодор Роут (Theodore J. Rout), що називав себе незалежним вченим, особисто відповідальним не більш-не менш як за «долю всієї світової фундаментальної науки». До суду його змусила звернутися необхідність відкрити очі людству, обдуреному науковцями-саботерами та медійниками-конспіраторами. А саме – альтруїстична ідея «покласти край свавіллю академіків, що обмежують швидкість світла трьома стами тисяч кілометрів на секунду». За словами громадянина Роута, після серії оригінальних експериментів він дійшов висновку, що швидкість світла є величиною змінною, яку можна контролювати. Більше того (мабуть, аби не ходити до суду декілька разів поспіль), невизнаний геній вирішив ощасливити кожного з нас ще одним фундаментальним відкриттям, суть якого полягала в тому, що енергія може з’являтися сама-пособі звідусіль і там же зникати без жодних слідів.

«Я довів, що енергію можна отримати з нічого; звідси, в свою чергу, випливає, що «ніщо» є формою енергії,» – гордо заявив Роут суддям Кірбі та Хейдону.

«Науковці витратили сотні мільярдів доларів громадських коштів, намагаючись отримати термоядерну реакцію з дейтерія чи тритія. І все, що отримали ці експерти – повний крах! Але ж я надав докази, що мені вдалося запалити чотири атоми водороду!» – шаленів Роут, потрясаючи паперами.

За його словами, головною помилкою сучасної науки є невірні закони арифметики. Використовуючи помилкові закони складання, віднімання, ділення та множення, науковці завели людство в еволюційний кут. Роут продемонстрував це на прикладі депутата від власного округа, оскарження законності перебування якого в парламенті і було офіційним приводом розглядання справи: навіжений вчений стверджував, що помножив голоса, отримані депутатом на нуль, і, згідно існуючих законів математики, депутат відтепер має нуль голосів – відповідно, втратив право перебувати в парламенті.

«Подібні речі можливі, бо ті закони множення, якими зараз користуються науковці, дозволяють мені робити так, аби будь-які речі зникали. Я довів, що все складається з нічого, а якщо все – це ніщо, і ви помножите це ніщо на нуль, тоді весь всесвіт не існує. Я довів це абсолютно точно,» – пропагував Роут двом суддям, які втратили дар мови, намагаючись зрозуміти такі високі матерії. – «Якщо депутат Боб МакМіллан визнає мої закони множення та ділення на нуль, тоді я буду не в змозі знищити отримані ним голоси»

«Все, що я прошу в Високого Суду,» – продовжував позивач, – «це вжити владу, яку він має, аби примусити вчених вживати вірні закони складання, віднімання, множення та ділення, які я відкрив. Адже всі закони Всесвіту, складання, віднімання, множення, ділення, тощо – то є закони, а суд має справу з законами, і має владу змінювати їх. Я прошу суд ввести в дію нові закони складання, віднімання, множення та ділення»

На питання здивованих членів суду, чому б позивачу не пошукати для пропаганди своїх новаторських ідей іншої катедри, наприклад, звернувшись до місцевої академії наук, невгамовний винахідник пожалівся суддям, що саме в цьому і полягає проблема: перд тим, як прийти до них зі скаргою на зомбованих власним невіглаством професорів, він дюжину років безрезультано оббивав пороги різноманітних наукових установ, але крізь його не дуже чемно просили закрити двері з іншого боку. Переконавшись в «косності» академічних чинів, Роут вирішив «піти іншим шляхом» і влізти-таки до підручників фізики як не крізь двері, то крізь вікно – йому спало на думку відмінити постулати теорії відносності й закон збереження енергії через суд, та за допомогою законів людських затвердити «більш прогресівні» закони Всесвіту.

На жаль =P , як це часто буває, навіть в суді героїчний одинак не знайшов справедливості – засідання тривало недовго і судді повністю відхилили його позов. Дуже шкода – можливо, за іншого закінчення цієї справи, ми б вже мали Вічного Двигуна і насолоджувалися безкоштовним пивом, а зоряно-полосатий флаг, замість того, щоб бути продірявленим десь в Іракській пустелі чи горах Тора-Бора, гордо б височив десь на супутниках Проксіма Центавра чи Епсілон Ерідана =)

DIGG IT!!!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua