Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Ундервуд - Очень хочется в Советский Союз

[идиотам] Очень хочется в Советский Союз

Продовжуючи тему совка, яка всплила на ХБ-шці. Ундервуд - один з моїх улюблених сучасних музичних гуртів, і в них є така собі пісенька - "Очень хочется в Советский Союз". Слухаючи її, не міг зрозуміти приспів - "хочется ать... улететь на МиГ-25". Що воно таке, думав я? Виявляється, пісенька - із прихованим змістом =)

Вранці 6 вересня 1976 року пілот Віктор Беленко на Міг-25 вилетів з військового далекосхідного аеродрому Соколовка-Чугуєвка разом ще з двома МіГами для виконання тренувального польоту. Незабаром після взльоту Беленко відірвався від строю, знизивя до висоти 45 м, щоб уйти з поля зору радарів радянської ППО, пролетів на мінімальній висоті приблизно 400 км і потім знову набрав висоту і взяв курс на авіабазу ВПС США в Тітосе (Японія).

За відсутності карт та візуальних орієнтирів, та через щільний туман над островами Біленко замість Тітосе натрапив на японський цивільний аеродром в Хакодате. У баках його МіГа практично вже не залишилось пального, і тому він без обов'язкових додаткових маневрів та радіопопереджень, з ризиком для життя посадив машину, ледь не зіткнувшись зі злітаючим пасажирським літаком Боїнг 727.

О 9:15 японське радіо передало, що літак МіГ-25П, пілотований радянським льотчиком Беленком, здійснив посадку в аеропорту Хакодате (острів Хоккайдо). Згодом японська влада офіційно повідомила, що Беленко після приземлення одразу запросив політичного притулку в США. 9 вересня він вилетів до США, де одержав американське громадянство. Літак був підданий детальному вивченню американськими та японськими фахівцями і повернутий у СРСР 15 листопада 1976 року в розібранному стані. Згідно з повідомленнями преси, американські фахівці похвалили основні механічні конструкції літака (двигуни), але авіоніку назвали «вчорашнім днем» авіації.

Літак МіГ-25 був цілком секретною зброєю Радянського Союзу, про існування котрої навіть не знало цивільне населення СРСР. Крім морально-політичних втрат, втеча Беленка завдала СРСР і значних матеріальних збитків, які оцінюються приблизно в 2 млрд радянських рублів. СРСР був змушений замінити всю апаратуру системи розпізнавання літаків «свій — чужий» у всій країні.

Щоб запобігти подальшим втечам, військове командування СРСР видало інструкцію, згідно з якою заборонялося повністю заправляти баки пальним прикордонним перехоплювачам на Далекому Сході, щоб ті не могли долетіти до Японії. В майбутньому це стало однією з основних причин збиття корейського цивільного Боїнгу-747 1 вересня 1983 року радянським військовим льотчиком Г. Осиповичем. Ні Осипович над Японським морем, а ні його попередники радянські перехоплювачі над Камчаткою та Охотським морем не мали достатньо пального, щоб наблизитись до Боїнга, його супроводжувати, перехопити та примусити до посадки.

Отака от правда про те, як "хочется в Советский Союз"....Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись

Пiсеньки зi змiстом зараз рiдкiсть

 • (+1/0)
 • (0/0)

Пидары были и есть в каждой стране, увы :( Но в Украине количество пидаров вышиватников зашкаливает

 • (+3/-2)
Подлое наследие совка
 • (0/-2)
Вот и я думаю, куда вас, вышиватников, день с моей Родины-Украины. Но много вас развелось, увы :(
*деть
 • (+1/0)

 • (0/-2)

Да, переводить котлы у вас в крови. С дебальцевского на иловайский. Продолжайте в том же духе.

 • (0/0)
Как это - переводить котлы???
 • (0/0)
Предлагаю их ( вышиватников) — стерилизовать, то есть кагбэ — кастрировать, шобы эта вышиватная погань не плодилась, как тараканы…
 • (0/0)

 • (+1/0)
уезжай, и на одного станет меньше...сделай хоть что нибудь для страны!!
 • (+2/-3)
я, слава Богу, вышиватником не являюсь. Вас бы поменьше, и может быть, кролей не было.
Да ты голимый вышиватник!!!Борец за рабочее дело, трудяга, блять)))))) Ебануцца.....
 • (+1/-3)
тебе сюда

 • (+1/0)
Нахуя?
 • (0/0)
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
 • (0/0)

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua