Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

Матюки перетворюють тебе на москаля

Бачив я такі картинки, подорожуючи по Західній Україні =) Звичайно, заклики "Москалі матом не ругаються - вони ним разгаварівают" та "матюки перетворюють тебе на москаля" мають негативне забарвлення, але тут є два справді цікавих момента, які ніяк не пов'язані з наміром принизити північних сусідів.

По-перше, мат - то справді неукраїнське явище. Звичайно, в українській мові є своя лайка, але вона ґрунтується головним чином на прокльонах, а не на вживанні слів, що означають статеві органи.

Але українська лайка - то окрема тема, та й не це головне, головне - інше, те, що - по-друге. Варто відзначити, що такі чи подібні плакати не з'явилися б, якби справді на Західній Україні не існувало проблеми матюків. А вона є - там я чув матюків чи не більше, ніж на Сході. І справа зовсім не в тому, що "матюкаться нєхарашо", а в тому, що мат несе своє стилістичне навантаження, і в деяких ситуаціях його вживання може бути доволі виправданим, але постійне його вживання, і тим більше україномовним населенням - то величезна проблема. Яка, повторюся, стоїть, і досить гостро. Саме проти цієї проблеми і направлені ці плакати, як, поряд із "неапетитними" зображеннями, експлуатують і традиційну нелюбов населення західних регіонів до "москалів".

Зображення стягнуті із сайту Олега Тягнибока

ПОЧИТАТИ ЩЕ ПРО МАТЮКИРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Супер фоткі :)!

www.pozytyv.net

Дякую.... надизнули авторів www.pozytyv.net на створення теми анегдоти про москалів :)

хуйня
Дурні ті, хто таке пише.

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua