Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Людмила Янукович - И груды наколотых апельсин!..

Донецький калейдоскоп

Нарешті ми дісталися кінця черги фотооглядів про Донецьк. Останньою частиною буде оглядова прогулянка столицею Донбасу без якихось особистих акцентів. Все цікаве, що не ввійшло до інших оглядів, буде тут. Головним чином, - різні несистематизовані свтілини, тобто - Донецький калейдоскоп.

Інші фотоогляди Донецька можна подивитися за посиланнями:

Донецький Олімпійський стадіон відомий всім шанувальникам футболу України.
Спортивна споруда у доброму стані - приємно посидіти на помаранчевих :) кріслах та подвитися на зелену травичку газону...
або на надзвичайно блакитне :) небо із білими хмаринками.
Нажаль (чи на щастя) Олімпіському стадіону недовго залишилося бути домашньою ареною "Шахтаря" - наступного літа поряд із ним має бути відкрито суперсучасний п'ятизірковий стадіон Donbass Arena, який має стати черовим, величезним, кроком на шляху України до Євро 2012.
На вулиці Артема зустрічаються доволі симпатичні графіті.
А також - чепурні жовтенькі ретро-автівки, які використовуються в ролі рекламних щитів.
Досить дивне місце - ресторан "Тітанік". Майже по Задорнову із його їдальнею "Стікс" :)
Але, кажуть, що ресторан "щоденно на плаву з 11 до 23" - треба так розуміти, що в інший час він опускається на дно :)
Виявляється, в Донецьку не полюбляють не тільки української мови (хто не вірить, спитайте в Деніса Кукліна), але й... собак (хто не вірить - докази у вас перед очима). Такої кількості антисобачих знаків я не бачів в жодному українському місті.
Знаки, що перекреслюють нещасних собак, іноді висять, а іноді і просто стирчать із землі.
Ну а спеціально для тих, хто не розуміє ієрогліфів із собаками, просто пишуть прямим тексотм і (хто б сумнівався) російською мовою. Нє, ну бандерівці - то зрозуміло, але ж собак за що? :(
І, звичайно, неможливо просто так пройти повз скульптуру почесного громадянина міста Донецька, відомого співака Йосипа Кобзона, який у часи Помаранчевої Революції з екранів телевізорів всіх нас попереджав піснею "Только би нє било гражданскай вайни".
Не знаю як у справжнього Кобзонона, а у його статує є золотий зуб - зроблений, наскільки вдалося розгледіти, з вишневої кістки :)


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 13

Олімпійський - красивий стадіон, але Шахтар став якийсь геть убитий... Наче поблек весь... Може, стільці вицвілі інколи треба міняти;)

Спасибо на добром слове )))

Едуарде, а шо означає "невикористання задля виконання похідних робіт"? Яких це похідних робіт?

Ну наприклад ти коллаж хочеш зробити якийсь... Он як Сєрбунчєг бере фотки і збоченнями із ними в фотожопі займається - такого не можна :) А можна, наприклад, взяти фотку і зробити календарі, і робити на них бабки, нічого не віддаючи фотографу, тільки треба підписати, що це його робота :)

а из своих путешествий в Донецк помню только огромный магазин Маяк, в который я была влюблена всем своим большим детским сердцем. ходила по нему, как по музею. )))

жалко собачек

"Музыка: Людмила Янукович - И груды наколотых апельсин!.." - хорошоооо ;))))

Ага, класний рейв :)

классная подборка репортажей! дал фору всем дончанам!

Дякую :) Ну зі сторони зазвичай краще видно ;)

А собачек жалко...

Интересно было посмотреть на Донецк глазами не местных. =) Хоть статья уже и давно написанна, но всё же. Кстати, насчёт Кобзона - ему ещё в левую руку любят бутылку из-под пива между пальцев засовывать))) А насчёт выгула собак - я вообще не замечал)
Replica omega watches accessory 100% affiliated to the age-old ones and it is harder for a lot of bodies to atom the abnormality at age-old glance. They are a basal angel of the complete ones. As to the Omega Classic quality, top above abstracts are anxiously alleged to accordance them the accurate looks as the 18-carat ones. They are priced at reasonable rates. It is not hasty to see that some bodies buy several models of these Omega Constellation watches at the aggregate of an 18-carat one.

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua