Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

О чём не напишут шарики и вожди - 2

Парочка интересных перемог!

1. Как сообщает государственная служба статистики, с января по июль средняя зарплата в Украине выросла на 27%, после чего несколько снизилась из-за сезонных факторов.

2. По итогам третьего квартала лидерами падения против доллара США среди валют стран СНГ стали казахстанский тенге (-45,2%), российский рубль (-19,3%) и белорусский рубль (-15,4%). Гривна упала всего на 1,3%.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендував цей запис
  • (0/0)
Почему не пишешь СЛАВА УКРАИНЕ???
  • (0/0)
Слава Украине !
  • (0/0)

О чём напишет Посипака:

______________________________________

Україна посіла 69 місце в рейтингу "якості смерті", складеному Economist Intelligence Unit (EIU).

Індекс якості смерті - створення умов для "хорошого життя до самого кінця" - для України становить 25,5 зі 100 можливих. У лідера рейтингу, Великобританії, 93,9 бала.

Під якістю смерті EIU розуміє наявність умов для "хорошого життя до самого кінця": цей показник доволі пов'язаний з розвиненістю паліативної медицини. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, паліативна допомога пов'язана з поліпшенням якості життя, раннім виявленням хвороб і попередженням фізіологічних і психологічних страждань пацієнтів зі смертельними і хронічними діагнозами.

Сусідами України в рейтингу виявилися Колумбія та Ефіопія, які зайняли 68 та 70 місця відповідно.

Крім Великобританії, у п'ятірку кращих за якістю смерті країн увійшли: Австралія, Нова Зеландія, Ірландія та Бельгія. Росія в рейтингу зайняла 48 місце. Варто зазначити, що серед країн Європи Україна має найгірший показник у рейтингу.

При розрахунку індексу враховувалися 20 показників у п'яти категоріях, яким присвоювалися різні ваги: паліативна медицина і охорона здоров'я (20%), людські ресурси (20%), доступність допомоги (20%), якість допомоги (30%) і залученість спільноти, в тому числі волонтерів і сімей (10%).

________________________________

Блядь, в этой стране даже умереть нормально - не получится ...

  • (0/0)
Даже когда экономика Украины достигнет времен тирана, то это будет только "НЭ ЗРАДА", а до ПЭРЕМОГ, Украине, как до Гондураса.
  • (0/0)
Зарплата выросла на 27%, а инфляция - 37%.
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Слава Украине!

  • (0/0)
Героям слава!
  • (0/0)

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua