Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: насторожений

В Харківському зоопарку і нарешті гіпопотам!!!

Майже рівно через 7 років я відвідав зоопарк в своєму місті о_0 Він значно змінився, в кращу сторону...

Нарешті мені вдалося побачити гіпопотама, бо ні 7 років тому в Харкові, ні 3 роки тому в Києві я його небачив - ледача тварюка або спить у вольєрі, або ховається під водою в басейні. Цього разу бегемот заморився і вирішив поспати, і це було його помилкою, адже я його зафотав =))) Оскільки спав він біля самої огорожі, то всі вважали за необхідне потикати пальцем в його шкіру. Мабуть, товста, бо він не звертав на це ніякої уваги =)))

Знаходиться зоопарк в самому центрі міста (привіт меру Києва, який має намір винести київський зоопарк за межі міста, а поки що діючий зоопарк забудувати), поряд з площею Свободи, між Національним Університетом ім. Каразіна та парком Шевчена. Зоопарк працює без вихідних з 8 години весь світовий день, влітку - до 20 години.

Ціна квитків:

дітям до 5 років - безкоштовно

дітям від 5 до 13 років - 5 грн

дорослим та дітям, старшим 13 років - 10 грн.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 31

бегемот потрясающий! тот, который обитает в киевском зоопарке, особо вынослив и проводит под водой, кажется, максимально возможное время, а когда всё-таки хочет глотнуть воздуха высовывает только ноздри)

я раз бачив як київський бегемот позіхав :)

однак поки я відкривав відеокамеру, то він вже перестав :)

Да, не пощастило... Гіпопотам із відкритою пащею - то круто! =) Треба було йому в носі травинкою поколупатися, аби він чхнув ;)

я ж говорю, вредное животное) это он специально!!!

Отож, тому побачити гіпопотама нелегко, не будеш же весь час, що виділив на прогулянку по зоопарку, чекати, поки він вилізе о_0 А якщо дуже спекотно, то він може і взагалі не вилізти...

А что это за создание, над лошадками???? Это что же, сом такой????

Наврядчи то сом... Для сома ця рибина мілкувата, це ж в акваріумі... Нажаль, я не записував назви тіх тварин, що фотографував...

Жалко... Самое интересное... Шо за рыбина? Будет повод пойти еще раз, и узнать))))

хочу посмотреть на жирафов и беремотов!!! настоящих!!!

Ну от ми дізналися, що жирафів треба в Київі дивитися... А бегемота можна і в Харкові... А шо, в Донецьку зовсім нічого немає?.. о_0

ммм... щось я не памятаю жодного зоопарку у Донецьку... може я чогось не знаю. точно, приїду до Харкова, с жирафами прийдеться почекати :)))))

йо, какой он потешный :)))


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua