Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

А шо це у вас в зубах сім-карта застрягла???

Оператор мобильной связи "Астелит", предоставляющий свои услуги под брендом life:) объявил о намеренье начать продавать терминалы, рассчитанные на  две SIM-карты, которые находятся на связи одновременно.

Первая партия мобильных телефонов в размере 20 тыс. единиц появится в Украине уже в самое ближайшее время. Ориентировочная цена телефона составляет около $320, сообщает liga.net

Кроме того, совместно с компанией «Троянда» "Астелит" планирует представить на рынке мороженое под торговой маркой life:). Об этом пишет деловой журнал "Комп&ньон".

Особенностью мороженого будет являеться то, что в каждую пачку будет вложена sim-карта мобильного оператора. Всего в этом сезоне планируется выпустить около 1 млн. пачек такого мороженого.

От цікаво... Чого тіки люди не вигадають, аби заволікти клієнта =)))

Ідея з морозивом, на мою думку, багато користі не принесе: стартові пакети вже і безкоштовно роздавали, і в магазинах давали на додачу абичого - від пачки чаю до чеку на 100 гривень. Але, як відомо, ринок мобільного зв'язку вже значною мірою поділено, і для змін на ньому потрібні інноваційні послуги або тарифний демпінґ, але ніяк не халявні сімки, якими вже нікого не здивуєш.

А от труби на дві сім-карти - це дійсно цікаво, сам би взяв таку... Ця фіча дійсно може користуватися попитом.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 20

Так є така фіча у продажу. У двох модифікаціях.
Дешева (30-40грн) і дорожча - 60-70

Перша для переключення на іншу сім-карту вимагає перегрузки мобіли, друга - ні.

Але в якійсь треба сімки різати.

Так, але тож якийсь пристрій, а тут вже труба одразу буде мати таку можливість... Це дещо інше...

Дядьку! А ціна?

Взявши перехідник, Ви тратите $20, не міняючи свою мобілу...

Мова йде головним чином про те, що якщо брать нову мобілу, то вже з такою фічею, а міняти лише задля неї трубу - то не здраво. Я таку фігню і так не буду ставити в свій телефон - нєфіг його кромсать, та ще й сімку, легше переставляти картки іноді чи дешеву трубу взять, якщо вже так треба з різними операторами буть...

Але якщо обирати нову трубу, то краще взяти з таким перемикачем, я це мав на увазі. Тобто ця фіча - це додаткова перевага, і якщо вона унікальна (а так воно наразі і є), то справа у реалізатора може піти.

Ну, якщо вже говорити про труби на 2 СІМки, то "CDMA-Україна" їх уде з півроку продає. Як на мене, телефон з собільним оператором+CDMA - це навіть краще, ніж з 2 мобільними операторами.

Ну то вже як кому треба... От мені б, наприклад, було непогано трубку з трьома ДжіЕсЕм операторами =Р

СДМА - атцтой. реальный. канкрэтный

Ну, щодо смаків, як кажуть, не спорять... Теоретично СДМА краще, ніж, ДжіЕсЕм, але ж будь-що втілити можна так, що і рідний винахідник-розробник не пізнає о_0

Не в смаках справа. Я виражаю конкретну думку конкретних юзерів. Я - не заангажований. Просто юзер, якому цікаво мати нормальні послуги за доступну ціну.

Я про це і кажу - конкретних юзерів.  Якщо тобі не подобається, наприклад, CDMA зв'язок Піпл-нету по Україні, то це ж не означає, що він поганий, наприклад, у Велтон-Телеком в Харкові чи у AT&T у штатах Східного узбережжя Америки. Просто ти так виразився "СДМА - ацтой", ніби він такий сам по собі, а не в конкретній реалізації. Як стандарт зв'язку він вищий за ДжіЕсЕм на порядок.

ніби він такий сам по собі, а не в конкретній реалізації.

Мене, як юзера, цікавить саме КАНКРЄТНАЯ РЕАЛІЗАЦІЯ!

Тобто те, що мені пропонують для користування.

Я спеціально цікавився, бо думав перейти. Але вияснив, що - АЦТОЙ!

АЦТОЙ - це занадто галасливе твердження. Якщо тобі не підходять запропоновані умови - то це не означає, що воно "ацтой". Наприклад, в Харкові, люди, які бажають мати дешевий і якісний зв'язок в межах міста, обирають саме СДМА. Впевнений, в Києві є таке саме. Чому вони мають платити по гривні на міські номери, якщо можна плотити копійок п'ять??? І телефон завжди із собою! Це також погляд юзера, і на конкретну реалізацію, і на технологію, яку вона втілює!

АЦТОЙ - стосується саме якості СДМА зв'язку у Києві.

Повторююсь - мені пофігу стандарт і і оператор. Мене цікавить ціна і якість. По відгукам, які я зібрав у юзеріф і профі - АЦТОЙ. Принаймні у Києві.

Богдане, а домашній телефон - теж АЦТОЙ? Якість зв'язку - та сама.

Якщо чесно, домашнім не користуюсь, хоч і маю.

А думка про СДМА не просто наїзд, а узагальнення вражень народу, в т.ч. і фахівців. на сьогодні якість у Києві - не дуже.

"АЦТОЙ - стосується саме якості СДМА зв'язку у Києві."

Якби так одразу сказав - ніяких питань би і не було. З тим, що споживач обирає те, що йому ліпше сперечатися безглуздо.

Але, як відомо, ринок мобільного зв'язку вже значною мірою поділено, і для змін на ньому потрібні інноваційні послуги або тарифний демпінґ, але ніяк не халявні сімки, якими вже нікого не здивуєш.

Я Вам більше скажу - у червні кількісь підключень не просто зменьшилась, але й пішла у "мінуси" (себто, люди уже не підключаються, а навпаки - викидають непотрібні СІМки, лишаючи лише ті, якими реально користуються).

Все вірно. Тому із морозива з сім-карткою, напевно, користі буде мало...

особливо, коли вдавишся

;)

На ХайВеї пишуть, шо нібито в Києві з'явилися ці двосімкові труби

http://www.hw.net.ua/story/52405/

А от їх фото

http://itnews.com.ua/34303.html


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua