Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: нормальний

UKR.NET спотворює посилання на матеріали HighWay

Зайшов подивитися, звідкіля приходять читачі на мій матеріал

http://www.hw.net.ua/art.php?id=49058

На мій подив, найбільше відвідувачів прийшло з Укр.Нету. Клацнувши на відповідне посилання, я вирішив подивитися, як Укр.нет продвигає мою статтю.

Те, що я побачив, мене вразило: заголовок матеріалу жодним чином не відповідав не лише реальній назіві, але й суті матеріалу!!!

Постає питання: що краще - наявність посилань на матеріал, які спотворюють його суть, чи відсутність будь-яких посилань? Питання цікаве, адже, з одного боку, посилання на ресурс - це добре, але з іншого, обдурений одного разу читач в майбутньому може не прийти туди, де його дурять... А найгірше те, що дурить одна котора, але за рахунок іншої...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

Та нє, насправді поки Ви зайшли на Укр.нет, там уже 10 разів контент помінявся. Стаття була, але ж сторіенка динамічна - нові заголовки ставлять, старі знімають.

Не розумію, до чого ви це сказали... Адже на другій світлині підкреслене посилання на статтю, тобто воно ж залишається і після того, як "контент 10 разів помінявся"; для того, щоб його побачити, треба відкрити відповідну рубрику і прокрутити сторінку трішки вниз...  Але я не розумію, яке це має відношення до того факту, що назва статті жодним чином не відповідає суті та змісту статті...

Та нє, я просто спочатку подумав, що то уже могла бути не твоя стаття (таке інколи буває: стоїть посилання на індекс-сторінку, але ж сторінка - динамічна. На ній постійно стоїть 10 заголовків: з'явився новий - найстаріший вилітає, і так далі). Але у тебе, як я уже зрозумів, ситуація інша.

Едуарде, нові заголовки для наших партнерів (в тому числі й для укрнету) вигадує редакція ХайВей. Наше завдання полягає в тому, щоб дати матеріалам більш клікабельні назви, не спотворивши при цьому його зміст.

Звісно ми намагаємо просувати матеріали журналістів ХайВей якомога активніше, щоб не було враження, що статті пишуться лише для внутрішньої аудиторії.

Вибачай, якщо новий заголовок здався тобі некоректним..

Ну, ХайВею, я, звичайно, вибачаю ;)

Але в тім-то і річ, що в даному разі не вдалося перейминувати матеріал, "не спотворивши при цьому його зміст." Адже в статті ніяким чином не йде мова ані про "нового наставника" (констатується лише факт його призначення), ані, тим більше, про те, що жде клуб із ним...

Насправді ( тільки це таємно! ;) ) скоро мала бути стаття саме під таким заголовком, яку ви зазначили, і, мабуть, мене дещо обломало те, що цю назву вже використали =))) Тепер навіть не знаю, як її перейминувати о_0

ЗИ: а за просування статей ХайВею на "зовнішні ринки" - величезне спасибі! Ви молодці! =)))

Вибач за спотворення. Сподіваюсь, таокго більше не буде.

Дякую :)

Ті нічого =) Просто так сталося, що одна й та сама назва прийшла одночасно на думку різним людям. Буває =))))


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua