Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий

Донецьк. Бульвар Пушкіна.

Продовжую потрохи розбирати фотки із Донецьку. За парком ковах фігур в моєму огляді іде бульвар Пушкіна. Взагалі, якщо і є в Донецьку, що подивитись - то це парки та сквери в центрі міста. Музеїв яких-небудь в столиці Донбасу немає за визначенням (принаймні, про це свідчить мапа, яку у всьому місті насилу мені вдалося знайти на Південному автовокзалі), тому все, що залишається туристові - вештатися навмання вулицями і сподіватися віднайти гарний парк чи фонтан. Принаймні в центрі цього досталь, і головна частина зосереджена саме на бульварі Пушкіна...

Creative Commons License Ці світлини з блоґу http://sez.hiblogger.net розповсюджуються за ліцензією Creative Commons Attribution-No Derivative Works 3.0 Unported License. Це означає, що дозволяється вільне використовування світлин як в некомерційних, так і в комерційних цілях, за умови посилання на їх автора та невикористання задля виконання похідних робіт.

На початку бульвару сидять художники і торгують своїми безсмертними творіннями, але їх ми пропускаємо (не люблю знімати людей без їх дозволу, а дозволу не люблю просити :) ) і відразу переходимо до цього пречудового фонтанчику...
Чудова алейка - саме так виглядає бульвар спочатку... (ну, після художників =Р)
Фірмовий магазин футбольного клубу "Шахтар", виявляється, знаходиться на бульварі Пушкіна... Гарне місце, але далекувато від стадіонів :)
А це монумент самому великому російському поетові африканського походження
Фонтан у вигляді кульбаб, що оквітають, виглядає дуже ефектно. А в спекотний день потрапити під його бризки досить приємно :)
Цей же фонтанчик поближче і з іншого ракурсу...
Чи то фонтан, чи то пам'ятник... Але корабель у штучному озері посеред міста - то справді кльово.
Деякі люди із особливою цікавістю намагаються дізнатися, куди впадає річка, що нею ніби-то пливе корабель... Не хочеться нікого розчаровувати, але, мабуть, - у каналізацію о_О
Здається, тут краще видно сам корабель... На ньому, я так зрозумів, написані імена всіх річок, що течуть Донеччиною...
Далі йде інша алейка, вже із рукотворними конструкціями. Що воно таке і навіщо - науці невідомо.
Ну справді: для чого можна використати, наприклад, оце?.. Але виглядає гарно :)
Фонтан із піною. Я так і не зрозумів: чи він завжди такий для приколу, чи то його просто вирішили помити?..
Пальма. Але не Мерцалова. Просто пальма.
Ну добре. Не просто, а "Пальма дамасская сталь". Зі енд.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 11

во-первых, это пальма Мерцалова. во-вторых, в Донецке есть музеи, один из них как раз в 10 минутах от пальмы. "Що воно таке і навіщо - науці невідомо" - это все проект "современное архитектурное творчество" (название мое;), вдоль всей улицы стоят памятники современных художников. за репортаж выражаю огромное ах! фото получились просто супер! это одно из любимых мною мест в донецке :-)

не в 10 минутах, а в 10 метрах!

До речі, шо там з піною в фонтані? Вона там завжди? Аби люди могли пожбурлятися один в одного пральним порошком? :)))

не знаю)) здається. то самі жителі бавяться)))

Так, все зрозуміло... Звичайно, я ще про це напишу, але вже зараз виражаю своє "фе" "туристабільності" Донецька. Мало того, шо мапу днем із вогнем не знайдеш, так ще й на тих, що таки можна знайти, не зазаначено музеїв, а пальма Мерцалова намальована в районі статуї Йосі Кобзона, тобто майже біля стадіону, що будується о_О

Ну моє теж улюблене місце, особливо враховуючи безкоштовний туалет )=о)

там біля Кобзону вона була. але експодонбас - центр виставок - огородив територію великим парканом. і от я не знаю - чи там стоїть оригінал (він у скляній коробці великій) а тут стоїть копія. чи цей оригінал перенесли, але чому тоді зняли огорожу... певно. це копія для туристів, а оригінал там. мапи в нас на книжковому ринку, я ніколи цим питанням не задавалась, тому прокоментувати не можу)))

Ага, так-таки це не пальма Мерцалова, а її копія =Р Бо цю пальму можна мацати скільки хош, і обмазувати піною з фонтану, ги-ги ))

Да действительно там есть художественній музей. Возле концертного зала "Юность" есть краеведческий музей. А пальма таки Мерцалава. А пена в фонтане это просто кто-то пошутил.Я тоже там была и видела.А памятники по всей улице это символы города Донецка.

Рекомендовал эту запись

Непогано!

> Розміщені нижче світлини НЕ ЗАХИЩЕНІ авторським правом - > вони розповсюджуються за ліцензією

Извини, формулировка не корректная.

Авторское право в Украине на интеллектуальный объект возникает вне желания автора. То есть, данный материал в любом случае защищен авторским правом.

В данном случае - достаточно просто было бы сообщения, что автор не возражает против перепечатки и пр. пр.

Формулировка как раз корректная, но, согласен, юридически весьма спорная (а возможно - и вовсе неприменимая в Украине). Такая проблема с лицензиями Creative Commons возникает во многих странах, и для её решения привлекаются юристы, которые переводят эти лицензии на юридический язык, делают их, как говорится, law applicable.

В Украине, насколько мне известно, эти ещё никто не начинал заниматься, но я решил начать поддерживать эти лицензии самостоятельно. Мне известно, что авторское право возникает в момент создания произведения, однако, публикую такое "добавление" к моим записям, я скорее акцентирую внимание именно на том, что не возражаю, если другие люди будут использовать фотки, указывая при этом авторство - именно это и написано прямым текстом. Лицензии Crative Commons упоминаются скорее для их популяризации :)

Вообще, проблема очень интересная, почитайте хотя бы в Википедии, раз уж вы обратили внимание на эту тему :) В мире уже были несколько судов, связанных с нарушениями таких лицензий, и суд признал права авторов, отвергнув возражения ответчиков, что, мол, лицензии Creative Commons не имеют юридической силы. Я понимаю, что в Украине до этого ещё очень далеко, но ведь нужно с чего-т оначинать =Р


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua