Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Кому Вниз - Швачка

Росія - улюблений дім Сатани?

Дмитро Корчинскьий - добре відома в Україні людина. Парадоксально, але виокремити якусь чітку сферу суспільно-культурного життя, до якої можна було б віднести його професійну і громадську діяльність, дуже важко. Політик? Він ніколи не був в великій політиці, а очолювана ним партія "Братство" є, м'яко кажучи, не дуже впливовою навіть на місцевому рівні... Письменник? Але ж його твори відомі в доволі вузькому колі прихильників і спеціалістів. Журналіст? Та начебто нічого серйозного в журналістиці він не зробив. І так далі, і тому подібне. І, тим не менше, якщо взяти його діяльність цілком - то це буде одна з найяскравіших постатей незалежної України. Останнім часом за ним, ймовірно остаточно, закріпилося реноме провокатора, а за дії під час штурму адміністрацій президента його оголошено в міжнародний розшук.  Особисто я не буду навіть намагатись виявити справжні мотиви цієї людини, а просто відзначу, що декларовані ним погляди часто перетинають межу екстремізму, проте інколи не позбавлені здорового глузду і попадають точнісінько в яблучко. Надалі процитую найцікавіші, на мою думку, уривки з інтервю, даного Дмитром Корчинським телеканалу TVI влітку цього року.

 

Про те, хто розвалив Радянський Союз

Америка все життя підтримувала Радянський Союз. Із самого початку, ще з 1920-х років, коли радянські інженери ставили промисловість, 600 літаків у місяць по лінд-лізу отримувала Радянська Армія. Зараз вся Російська армія має 1200 бойових літаків. Тоді – по 600 в місяць! Також пам’ятаємо, як приїздив Буш і вмовляв українців, просто на Хрещатику виступав, не розвалювали Радянський Союз, не виходити з його складу. Радянський Союз розвалився сам і це була несподіванка для американців, для нас і всіх інших.

Про те, чи не краще було Україні розділитися

Нам зараз нав’язують думку, що ми мали б віддати південь і схід України, що без них нам жилося би краще. Скажу одне: людям, які щось віддають, завжди живеться гірше, добре живеться тим, які забирають.

Про історичну сутність Москви і Росії

Там (Росія) завжди була якась ворожа і велика сила – там був хазарський каганат, орда, Московія, Радянський Союз. Це улюблений дім сатани. Це їм так шалено таланить всю їхню історію через те, що колись Володимирович і Всеволодович продали душу дияволові. Це їм допомагає постійно. Москва має бути зруйнованою, в тому числі на благо самому російському народові.

Про міфічну Велику Вітчизняну війну

Не було ніякої Великої вітчизняної війни. Сама по собі ця мовна конструкція неоковирна навіть у російській мові. Що таке вітчизняна війна? Це що, війна між співвітчизниками? Хоча певною мірою це була війна між співвітчизниками, тому що на боці німців воювали понад мільйон етнічних росіян – російський корпус Вермахта, підрозділи СС і таке інше. Колима була гіршою, ніж Бухенвальд. До речі, Бухенвальд продовжував своє існування і після війни – концтабір експлуатували до 1950 року, там утримували той самий контингент, в тих самих умовах, тобто це був той самий табір смерті, тільки вже під радянським керівництвом. Наша війна не почалася в 1941-му і не завершилася в 1945-му.

Про співпрацю з нацистами і єдину силу добра у Другій світовій війні

Із нацистською Німеччиною певний час співпрацювали всі, включно з євреями. Безперечно, що москалі співпрацювали значно більше і довше з нацистами, ніж ми. Крім всього іншого, не варто взагалі піддаватся на цю пропаганду. Нацизм був злом, але хто боровся проти нацизму? Радянський Союз – рабовласницька держава, Британія – найбільша у світі колоніальна імперія на той час, Сполучені Штати – країна, де практикувалася расова сегрегація, до прикладу: в автобусах були окремі місця для білих і для чорних. Тобто не було ангелів, змагалися потвори з уродами, на цій війні не було добрих людей, окрім Української повстанської армії

З Корчинскьим можна не погоджуватися, але важко сперечатися. Якщо у кого є щось сказати по факту - дискусія відкрита.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 79

Рекомендовал эту запись
Якоюсь незрозумілою мовою написано...
Автор Дмитро Корчинський
Я был в бухенвальлде...на экскурсии
Рекомендовать и публиковать это может только ИДИОТ.... что мы и видим тут без прикрас!!!!
Ты иди отсосиновики жарь, ухарь-купец......))))
Где именно автор не прав? Почему вы, россияне, всё время скатываетесь на ругань и оскорбления, там где можно всё доказать в дискуссии? Например пункт про сотрудничество с Вермахтом. Сейчас всё меньше об этом говоряьт, хотя даже в советское время об этом не умалчивали (то ли признавали ошибку, то ли хотели на себя взять долю мастерства немецких пилотов.) Я про липецкую лётную школу, которая готовила асов Люфтваффе. СССР до июня 41 поставлял металл в Германию, причём не только сталь, которую потом покупали у штатов, но и редкоземельные металлы. которых и сейчас не хватает. Так кто больше сотрудничал с Германией, те кто воевал в её рядах или те кто подготавливали её к этой войне?

Но я ведь уже писал и про упа и про власовцев - это доли процента от населеня страны, а страна большая, а до этого была гражданская война... и что тут мудрствовать?????

А 99% , которые были против Гитлера - это конечно не в счет??????

А довоенное сотрудничество с Германией, США и вообще с Западом - это было воимя одного - невиданной индустриализации отсталой аграрной страны, разрушенной после Гражданской войны, но которая смогла осуществить гигантскую индустриализацию (за 10 лет!!!) во имя ответа на вызов истории, которая ставила под сомнене вообще о дальнейшей существовании русской цивилизации, т.к. в 1930 году всем было ясно, что будет война со всем Западом!!!!!!!!!!!!

Подобную индустриализацию всего два раза в истории человечества самостоятельно осуществили Англия в 17-18 веке и СССР в 20 веке.......

Помнишь открытие олимпиады в Лондоне - танец грязных и плохо одетых людей среди дымящихся труб???????   Так вот они гордятся тем, что они ценой огромных лишений всего общества осуществили индустриализацию, а ты мозгоклюй все ноешь и просрал все. что построили твои предки и видишь только свой базар с китайским ширпотребом, как предел мечтания!!!!!!!!!!

Ты мозги свои почини и прочисть, они у тебя покрылись ржавчиной от постоянной промывки..........

Що таке? Ти вивчив вже українську мову?
а я вот думала, если бы провели референдум по поводу отсоединения..ведь по закону нельзя просто так, одной подписью отдать часть территории, то как бы проголосовали? боюсь, что в наших краях живут "близорукие" люди, у которых так и расцветает советчина

Да, совков ударенных на всю голову хватает, что мы и имеем несчастье наблюдать здесь... Не пожалей времени, посмотри это и удивись )))

http://football.hiblogger.net/authors/eastside/1385669.html

при чем тут ЮАР?)) плОтят))) ага, самый образованный))) мне очень напоминает моего дедушку, которому уже далеко за 80 - но ему простительно. извини, не смогла послушать всю запись - это просто выше моих сил)
Рекомендовал эту запись

Росія залишається імперією зла

"Радянський Союз – рабовласницька держава, Британія – найбільша у світі колоніальна імперія на той час, Сполучені Штати – країна, де практикувалася расова сегрегація, до прикладу: в автобусах були окремі місця для білих і для чорних. Тобто не було ангелів, змагалися потвори з уродами, на цій війні не було добрих людей" Гениально!!!!!!!! Прочитай и, - ЗАПОМНИ!
СССР не могла быть рабовладельческой державой и никогда ей не была. Она была страной с социальной системой противоположной рабовладению... Говорить о том, что СССР - рабовладельческое гос-во - это поврежденное сознание на уровне 1984 оруэла... Сам задумайся что такое рабовладельческое государство, что такое колониальная империя и что такое СССР и сам все поймешь... Как тут воняет мракобесием!!!!!!!!!!
Это не ко мне, а к Корчинскому ))))
Смешно читать, как ты пытаешься отрицать правду )))
СССР сделал огромный вклад в дело строительства рабовладельческого государства с "человеческим " лицом.)))
Так, добре сказав, в яблучко!
Рассуждения уровня ниже дилетанта.
На 13 см. ниже....
Хорошо сказано!!!!!

Аргументи навести зможеш?
Мне тебе историю прям здесь напечатать?

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua