Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Тарас Чубай - Миколай бородатий

Нащадки тих, хто залишився

Цікавий пост з блогу Дмитра Корчинського Кореспонденті, такий-собі погляд на історію українців з прадавніх часів. Я б сказав, навіть діагноз :)

Путін хотів би мати в Україні «русскій миръ» (мало хто розуміє, що воно означає. Найлегше це візуалізувати так: Батий верхи на Достоєвському. Батий б’є нагайкою, Достоєвський рефлексує, але біжить трошки кульгавим клусом).

Янукович Батия побоюється, прочитати Достоєвського не наважується, тому будує те, що вміє – єнакієвскій миръ. Єнакієво – це казкове місто західніше за Москву, проте, нажаль, значно східніше за Варшаву.

Твоя найбільша помилка, читачу, що ти не здогадався народитися в тому таємничому Єнакієві, інакше вже був би при справі, замість читати цю маячню.

Ми – нащадки тих, хто залишився.

Найрозумніші готи з Причорномор’я вирушили до Італії, Іспанії, Скандинавії, а ті, що побоялися, взяли участь у нашому етногенезі.

Свого часу навіть дикі мадяри додумалися, що треба мешкати по той бік Карпат. Наші предки залишалися по цей. Мабуть, мріяли колись заснувати Єнакієво.

Всі хвилі переселення народів, які котилися на захід, полишали позаду хворих та лінивих – нас.

Найталановитіші євреї за першої ж можливості виїхали до Ізраїлю чи на Брайтон біч.

Ті, хто все ще тут відчувають себе радянськими людьми, розповідають нам за «русскій миръ», будують олігархічну економіку занепаду.

Кажуть, після дев’яностого року за кордон виїхали шість млн. українців. Уявляєте, хто залишився?

За герб України варто було б взяти не тризуб (різновид геральдичної лілеї), але Якова, який запекло бореться з янголом. У Біблії не пояснюється, навіщо він це робив. Ніхто не в стані пояснити, навіщо українці весь час натхненно борються з цивілізацією, культурою і добром.

Русь (як і багато інших держав) утворили вікінги, вони ж, ймовірно, вигадали й цю назву. Все було непогано, динамічно, але нам вдалося розбавити кров їхніх нащадків кров’ю половецьких матерів, щоб замість процвітання отримати пожежу.

Наші предки підтюпцем побігли під Грюнвальд воювати з Тевтонським орденом. Навіщо? Спитайте в Якова. Тому, замість того, щоб насолоджуватися виглядом грандіозних готичних соборів, розкішних вітражів, бранденбурзьких коней, палаців і фортець, ми милуємося мазанками й фарбованими яйцями.

Вся наша козацька старшина отримувала найкращу освіту в Єзуїтських колегіумах, щоб потім запекло воювати проти своїх викладачів.

Все, що нам залишилося від тієї доби – козацьке (насправді єзуїтське) бароко, але Хмельницький вибрав союз із кримськими та московськими татарами.

Нарешті, на початку XVIII століття нас відвідав справжній лицар, пієтист і герой Карл XII. Проте, ми не побажали жити як у Швеції, ми підтримали садиста, гомосексуаліста і сатаніста Петра І, бо дуже хотілося кріпосного права. Тисяча сердюків Мазепи вписалися за шведів, натомість 20 тис. кінноти Палія воювало під Полтавою за москалів.

Після 1917-го року лише Петлюра з Коновальцем і купкою бійців уенерівської армії уклали союз із поляками. Всі інші, від Махна до УГА, допомагали більшовикам. Потім вони, цілком справедливо, вмерли від голоду, але навіть це не стало добрим уроком їхнім нащадкам з Єнакієва.

Європа нарешті образилися і завітала до нас у формі Вермахту. І замість того, щоб вчинити, як французи чи чехи – пересидіти війну в бібліотеці – наші невідомі (насправді непотрібні) солдати записувалися до красної армії, захищати ГУЛАГ. Багато хто каже, що то були насильницькі мобілізації. Якщо так, то для чого травневий день перемоги над Європою все ще державне свято?

Нажаль, Янукович – таки правдивий українець. Єнакієвський період історії України нічим не відрізняється від батуринського.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 87

Рекомендовал эту запись

Полностью согласна с автором блога.

Зрозуміло, що там багато сарказму, дещо гіперболізовано, але, нажаль, багато і гіркої правди ...
К сожалению,горькая правда:(
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

провокативно ,але зерно є...

це ж треба так не поважати свій народ, свою країну, свою історію...

звісно, звинувачувати краще кого завгодно, тільки б не себе.

Що ми можемо зробити з історією, приклади якої тут наведено? Її ми можемо тільки вивчити, знати, аби не робити помилок в майбутньому. Хто зна, чи жили б ми краще, коли б обрали інший шлях - цього не знає ніхто. Минулого не змінити, а от майбутнє - можна.

Ми живемо сьогодні, і можемо впливати лише на майбутнє, ми повинні впливати на майбутнє, аби наші діти жили краще і не цуралися своєї історії, як то робимо ми. Ми не повинні ганьбити себе за помилки минулого, бо минуле не в нашій волі. От якщо при нашому житті не відбудеться позитивних змін, тоді й будемо хаяти себе за те, що не зуміли втрутитися і вплинути. А поки ми повинні просто діяти, діяти на благо, а не шукати винних.

Іноді справжню мужність проявляє саме той, хто вирішує залишитися, а не тікає.

Ми не повинні ганьбити себе за помилки минулого, бо минуле не в нашій волі. 

Власне, на це дана провокація Корчинського і розрахована, наскільки можна зрозуміти.

Іноді справжню мужність проявляє саме той, хто вирішує залишитися, а не тікає.

А це вірно сказано!

деякі вислови говорять про зворотнє.

"Твоя найбільша помилка, читачу, що ти не здогадався народитися в тому таємничому Єнакієві, інакше вже був би при справі, замість читати цю маячню"

тобто ми повинні жаліти, що народилися саме тут.

"Всі хвилі переселення народів, які котилися на захід, полишали позаду хворих та лінивих – нас"

тобто всі, хто втік переселився - вони найрозумніші й найталановитіші, а ті, хто залишився (власне ми) - хворі та ліниві.

"Тому, замість того, щоб насолоджуватися виглядом грандіозних готичних соборів, розкішних вітражів, бранденбурзьких коней, палаців і фортець, ми милуємося мазанками й фарбованими яйцями"

тобто автор соромиться мазанок та яєць, а хотів би "насолоджуватися виглядом грандіозних готичних соборів, розкішних вітражів, бранденбурзьких коней, палаців і фортець".

Якась проукраїнська позиція.

Краще не скажеш! Вже скоро рiчниця. Я певне поiду до його мiста....
Куди саме?
Де вiн народився.
Рекомендував цей запис

Ну... Зорієнтовано на Польщу, від якої ми також не масло їли... Але все одно. Зерна тут є, над якими можна задуматись.

Зерна тут є, над якими можна задуматись. 

А кто бы сомневыался????????????  Здесь мешок зерна!!!!!!!! Просрали все!!!!!!!!  ничего нет!!!!!!!!!!!  ничего...........   один Бандера, Шевченко, Ющенко...   вот и все за тысячилетнюю историю.......   Другое дело русские.....   тут остается только завидовать!!!!!!!   но история - это не только увлекательная наука для некоторых, но это еще и постоянный источник зависти, рыдания и гундеЖЖЖа несусветного для других!!!!!!!!!!!!!

"Я д'Артаньян, всі п******и" - Нічого не нагадує?
Й дядько Корольов, певно ваш "русскій" й зовсім не з України. Дась? Й зовсім Росія йому не завдячує своїм ракетним потенціалом й успіхам в космосі =)
А Володимир Великий і Ярослав Мудрий? А хто такий Петро Конашевич-Сагайдачний знаєш? А Богдан Хмельницький? А княгиня Анна яка французів митися навчали, бо ванн у них до того не було? А ще у нас й Данило Галицький, Богун, Сірко, Наливайко, Сковорода...
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Пасибки, Вилка! Как любоффф молодая? :)
Цвету и пахну Эдушка!))цветочно букетный период в самом разгаре))это так здорово:)хотела запостить об этом в блоге,но подумала что будет слишком слащаво и тошнотворно,да и скорее всего бы получился бы штамп на штампе,поэтому буду сохранять некую загадочность))

ерунда какая-то!!!!!!!

Жалко, что нет времени, а то бы посмеялись!!)))))))

этот текст для недоучек и чудиков..... как порою гипнотизирует глупость!!!!! ой,ёй, ёй...... Это мимесис, господа хорошие!!!!!!

Главное по больше фанфаронства, апломба, напора.... лжи (а может быть это даже и не ложь, а простое, вульгарное незнание предмета) , как говорил Геббельс, и дело сделано - начинает в массах работать пресловутый и такой родной  мимесис.........   то есть - подражание))))))))))!!!!!!!!!!!!!!

Есть еще славянская особенность для пропаганды - для успеха и привлечения внимания слушателей, надо, чтобы все свое было отвратительно, глупо, грязно, бездарно, без намека разума и здравого смысла, а все не свое (польское, немецкое, шведское, другими словами - "европейское" и прочее) отмечено искрой божьей и глубоким светлым значением и розовым позитивом......   и дело в ШЛЯПЕ!!!!!!!!!!

Господи ты боже мой!!!!!!!!

Видишь - никто с тобой не спорит,все согласны.Как в анекдоте : Да Чапаев ты,Чапаев!!Успокойся только.....

а тебе пост понравился, как я вижу))))))))

ну, да...... ты же на украине живешь, а там не принято возражать на такие глупости, шо нам тут рассказали в постике......а то тебя во враги нации запишут, взяв на карандашик))))))  - там ведь принято  радостно поддерживать то, что я отметил в своем коменте!!!!!)))))))) Бедненький Поликарпыч!!!!!!!

Вот так можно сделать интересным чтением всякую ХРЕНЬ на ХБ, если за дело берусь ЯЯ!!!!!!!! Обязательно надо рекомендошить!!!!!!!
Рекомендовал эту запись

взаиморекомендую ))

Ох уж эти взаиморекомендатели, ребёнка мне испортят!!!
Рекомендовал эту запись
Це твоє?
Рекомендував цей запис

Вибач, Еду, не дочитав спочатку!


 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua