Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Sqeezer - Sexy Blue Jeans

Реклама спідньої білизни шокувала американців зображеннями інцесту

Компанія з виробництва жіночої білизни Lake & Stars з Нью-Йорка створила нову рекламну компанію, яка зображує матір та її 19 -річну доньку, які обіймаються та знаходяться в провокативних позах, одягнені в мереживну спідню білизну Lake & Stars. Ці зображення отримали шалену реакцію та викликали бурхливу дискусію щодо суті цієї рекламної кампанії. Зокрема, чималу увагу цьому випадку пріділено з боку Fox News.

Одна з власниць Lake and Stars Маайан Зільберман говорить, що здивована такою реакцією. Задумка була в тому, каже вона, щоб освітлити здорові та прекрасні стосунки між двома жінками. Мати та донька не є професійними моделями, а лише друзями власників бренду; останні вподобали їх близькі стосунки та попросили їх  з'явитись в рекламній кампанії.

"Ця реклама явно містить непристойні натяки. Зображення створені чітко для того, щоб збуджувати споживачів, головним чином чоловіків. Натяки на інцест та лезбійство, з фалічними симолами кактусу та колод деревини є, щонайменше, неприйнятними для неповнолітніх," - висказує своє обурення писхолог Ненсі Ірвін. - "Мені огидно, але я не здивована. Рекламодавці (зокрема, виробники спідньої білизни) постійно переходять межу здорового смаку просто для того, щоб підвищити продажі".

Маайан Зільберман запеерчує всі звинувачення і пояснює авторський погляд на рекламну кампанію: "Для нашого споживача, або нашого глядача, який бачить ці фотографії, постає питання: хто сексуальніший? Позаяк завжди хтось є більш сексуальним, і завжди щодо цього відбувається щось на зразок змагання, завжди є ніжність, завжди є напруження... Ми відкриваємо це для осмислення. Чи це нормально для матері та доньки відчувати ніжність один до одного? І що відбувається, коли вони сексуально одягнені?"  

Втім, американське суспільство завжди було відоме своїми пуританськими поглядами. А натомість один з голандських прихильників бренду настільки був зачарований фотографіями, що намалював за мотивами однієї з них власну картину (вище). А чи вважаєте ви ці світлини провокативними, чи, принаймні, занадто вільними?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 30

так где фотографии-то?)) только одна - и то картина художника по мотивам)
ХБшечка глюкнула, щас норм :)
Представила я себя и свою маму,рекламирующими нижнее женское белье:)
И как?
Очень смешно:)
без фоток судить сложнно... но если вид такой же как на картине... то ответ на вопрос - нет
Фотки добавлены
вопрос на ответ тот же - НЕТ, не считаю..
А фотки где?
Вверху
Ну... Мне не очень приятно смотреть... И мысли купить это бельё не возникло. Плохая реклама...
Рекомендовал эту запись

ничё так девушки. только вот на фотках не сильно похоже на отношения дочки и матери...

Ага, значит всё-таки есть что-то провокативное?
дык, они так эротично зажимаются...
а я ничего такого странного не увидела..
Фотки сами по себе не эстетичные, впрочем как и модели ((( Похожи на загримированных актеров из какого то старого фильма о вампирах. Цвет кожи у девочки особенно не здоровый. А вот инцеста как то не увидела. Вообще ничего вопиющего.
Та да, дочурка бледновата и страшновата, а мамка ничо так, для деда так ваще самое оно!
2 манекена. нічого збуджуючого і дрова на першій фотці насмішили.
А що може бути смішного в дровах? о_О
що вого кинули пару палок мамі і доці) або ж це візуальне зображення їхніх ліжкових ттх))
Н'ю-Йорка - почему через апостроф???
Из-за безграмотности, очевидно
по теме - ничего провокационного не вижу.
и где реклама? где нормальные девчёнки?
ну кагбе шось трошки може і є таке не зовсім у традиційному понятті стосунків між матір"ю та дочкою, але не інцест же. все одно, що в кожній сім"ї свої порядки, наприклад, з переодяганням. якась доця завше закриває кімнату на замок перед тим, як змінити одяг, а інша спокійно може це робити при мамі. чи он на особистому прикладі, моя подруга казала, шо ніколи не бачила тата там в рушникові з ванни, чи трусах, а мій тато стабільно в трусєлях по хаті гуляє, то шо ж тут))). а з своїм недотраханим вбачанням фалічних символів у всьому шо хоть трохи довше ніж ширше..заєбали).
Самий розгорнутий і аргументований камент, дякую :)
міу міу))

 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua