Epistula non erubescit!

 


Едуард Демерзель
Настрій: добрий
Музика: Geri Haliwell - Look At Me

Жіночі груди як ґештальт [в міському транспорті ]

Гешта́льт — це цілісна структура, яка формується у свідомості людини при сприйнятті об'єктів або їхніх образів. Кожен гештальт розглядається як фігура, що виступає з більш тьмяного фону. Сформувати фігуру означає зацікавитись чимось і спробувати якось позначити свій досвід.

З енциклопедії

Серед різномаїття міського транспорту я надаю перевагу метрополітену - він відносно дешевий, надійний та швидкий. Але має і певні вади. Наприклад, він нудний: у віконці нічого цікавого не побачиш, а якщо ще й сядеш в вагон без реклами на стінах, то взагалі робити нема чого. Потрібно відзначити, що звички ані читати, ані слухати музику в транспорті я не маю, тому розглядання графічної реклами та всіляких наклейок на стінах і дверях є основним моїм заняттям під час переміщення метром. Можете здатися, що це нецікаво, але то буде поверхневе враження: насправді в вагонах можна побачити справжні шедеври рекламної індустрії на кшталт листівок укрпатріотів з написами "Біла людина - сильна Україна!" чи реклами отрути для колорадських жуків з надписом "Він теж хотів  нашої картоплі!", над якою зображено німецький танк з підірваною баштою.  Отже, реклама в метро – то справді цікаво, якщо пильно дивитися. В транспорті наземному ж розваги зовсім інші, тут можна стати свідком і бійки, і відбірної лайки, і куди більш приємних історій, про парочку, що відбулися цього літа, і буде розповідь.

 Варто відзначити, що наземним транспортом я користуюсь мало, де можливо - йду пішки, бо це корисно для здоров’я і дозволяє мені до цього часу влазити в дверний отвір. Найбільші два виключення - це тролейбус до мого мікрорайону від гіпермаркету "Караван" , куди, як правило, я заїжджаю на тому ж метрі після роботи, і звідки, відповідно, повертаюся запізно і навантажений сумками, та маршрутка з центру знов-таки додому, якою я користуюся раз чи два на місяць, аби ще раз переконатися в тому, що серед всього багатства вибору міського транспорту розумної альтернативи підземці просто не існує.

Недалеко від "Каравану" розміщується коло тролейбуса, тому я залажу з сумками на подвійне місце ближче до дверей (аби легше було вибратися з переповненого салону на своїй зупинці) та сідаю біля віконечка, аби ще хтось сів коло мене і, таким чином, позбавив можливості уступати місце особам жіночої статі та іншим нужденним :) Як правило, я обираю місце біля передніх дверей, але одного разу довелося сісти на останній диванчик біля задніх. Це був звичайний старенький тролейбус ще радянських часів, де, нагадаю, останнє місце розвернуто в бік задньої площадки, і люди, що сидять на ньому, знаходяться безпосередньо напроти задніх сходів, від яких відгороджені поручнями. Отже, я вдало вмостився на цьому сидінні, коло мене сіла ще якась тітонька, і ми без пригод проїхали декілька зупинок до станції метро, де тролейбус було взято штурмом: набилося людей стільки, що ледь закрилися двері, і, зокрема, сходи напроти мене теж були заповнені вщент. Останніми до салону ледь втиснулися дівчина та парубок. Дівчина була молоденька та симпатична, одягнена в спортивну кофтинку, яка туго обтягувала соковиті груди і була так пікантно трошечки розтягнута, щоб се багатство можна було краще розгледіти стороннім (або ще для чогось - не знаю, навіщо дівчата це роблять). Виглядало це приблизно так, як подано праворуч.  

Отже, дівчина стояла на передостанній сходинці, обличчям до виходу, а хлопець вліз вже на останню, і, через те, що ця сходинка є нижчою за подальшу, а двері за ним зачинилися і посунули вперед до натовпу, він вперся обличчям безпосередньо в ці шикарні дівочі груди! Звичайно, знаходитись в такому становищі весь час не було ні фізичної, ні етичної можливості, тож бідолаха проїхав всю дорогу між зупинками, мотаючи головою то праворуч, то ліворуч, аби тільки не дивитися вперед і не впиратися ротом та носом туди, куди пхатися без попереднього дозволу жінки не варто. Але порятуватися від цих грудей хлопаку було нелегко, адже як тільки він знаходив якусь шпаринку, куди посунутися, люди з салону пхнули дівчину на нього, в бік дверей, і все починалося спочатку! Це була епічна битва міцного чоловічого духу проти класичної солодкої спокуси, але хлопець витримав іспит долі з честю, жодного разу не дозволивши інстинктам взяти верх над розумом, чому я був безперервним свідком, адже це все відбувалося на відстані простягнутої руки від мене =) Коли на наступній зупинці двері відчинилися і людей трохи поменшало, дівчина, кокетливо здригнувши грудьми, задала риторичне питання: "Я вам не заважаю?" На що парубок, трохи засоромившись та відвівши очі, відповів: "Та ні, все нормально..." Ще б пак - нормально! Певно, це був єдиний раз, коли я, сидячи, заздрив тому, хто стоїть!

В маршрутці в цьому плані мені пощастило більше: в салон я зайшов вже коли майже всі місця були зайняті, і вимушений був сісти на місце скраю, з повним розумінням того, що рано чи пізно доведеться ним поступитися. Отже, всі місця вже були зайняті, але водій не квапився від’їжджати, чекаючи на тих, хто бажав би проїхатись стоячи. В таких ситуаціях всі пасажири нервово та нетерпляче стежать за дверима, поїдаючи їх поглядом, наче це допоможе швидше привадити нових пасажирів всередину, щоб автівка могла рушити скоріше... Цей раз не був виключенням, всі дивляться на відчинені двері, і тут… до маршрутки заходить ефектна дівчина в прекрасній легкій сукні, що в жодному разі не є вульгарною, адже простягається не набагато вище колін, не є занадто вузьким, а, отже, не дуже й то підкреслює всі принади її тіла, якими вона, безперечно володіє… але одночасно сукня має таке глибоке декольте, яке є надмірним навіть для спекотного липневого дня: груди, яким могла б позаздрити навіть міс світу, відкриті на дві треті, якщо не більше (приблизно, як на найпершій світлині), і на одній персі витатуйовано велику красиву квітку (на світлині ліворуч метелик, але дуже схоже).

Новоприбула баришня поглинула увагу всіх пасажирів маршрутки: і чоловіків (зрозуміло, чому :) ), і жінок, погляди яких виражали широчезний спектр емоцій - від щирого захоплення до чорних заздрощів і різкого осуду подібного аморального декольте і нетрадиційно оздоблених грудей. Нажаль, аби зібрати цю візуальну інформацію з облич сусідів по салону, я мав відволікти власну увагу від цього шедевру, створеного спільними силами природи і тату-майстра, тому пропустив чимало часу для вигідного його споглядання: дівчина, заплативши водієві, швидко пройшла повз мене (я сидів в другому чи третьому ряду), і стала біля поручня десь далі по салону.

І тут я постав перед філософською, я б сказав, навіть екзистенціальною дилемою. Якби ця красуня була вдягнена більш традиційно, я безперечно поступився б їй місцем, але в даному разі такий благородний вчинок прирікав мене на споглядання декольте з усім його вмістом з найвигіднішої позиції, тобто ЗВЕРХУ, і це було зрозуміло кожному в салоні, а отже мій душевний порив міг би трактуватися зовсім протилежним чином: з білого лицаря я перетворювався на хитрого та підступного сластолюбця, ласого до шикарних жіночих грудей! Якби ж я поступився місцем і потім відійшов кудись вбік, то це однозначно трактувалося б як слабкість духу, та й, крім того, я б власноруч відкрив стратегічну позицію комусь іншому, чого з егоїстичних міркувань я допустити ніяк не міг; таким чином, цей варіант також був абсолютно неприйнятним.

Отже, переживаючи неймовірні докори сумління та перемігши опір своєї вродженої та розвинутої гарним вихованням шляхетності, я залишився сидіти, понуривши очі та похнюпивши носа... І як на зло, більшу частину дороги біля мене стояли чоловіки, так що я не мав потреби поступатися місцем, і доволі тривалий час був приречений відчувати докори сумління за те, що не поступився місцем жінці. Нарешті, коли мені залишалось проїхати лише декілька зупинок, дифузне переміщення людей в салоні прибило до мого місця якусь жіночку похилого віку, і я радо підскочив. Такий лицарський вчинок, безперечно, заслуговував на винагороду, яка не примусила на себе довго чекати: піднявшись, я схопився за поручень біля протилежного вікна, а метри за півтори далі стояла та сама чарівна дівчина. І з нового ракурсу (незважаючи на всі відчайдушні надлюдські спроби відвести погляд!) мені відкрилася ще одна пікантна особливість цієї прекрасної картини: з двох сторін від квіточки, трохи накладаючись на неї, виднілися ледь помітні синці, в яких неважко було впізнати сліди щелеп! Хто б міг вигадати найкращий завершальний штрих для цього шедевру, створеного самим життям?..

Все це асорті мені б хотілося завершити якось практично, отримавши хоч якусь виборку відповідей на запитання, які бентежать мене з часу описаної вище події. Тому задам шановному панству декілька питань:

ДІВЧАТАМ

1. Чи є у вас татуювання? Якщо є, то де саме? (наприклад, на перехресті тисячоріч найпопулярнішими дівочими тату були на тату на куприку).

2. Яке особисто ваше ставлення до тату на персах? Чи робить воно, на вашу думку, груди більш привабливими?

ХЛОПЦЯМ

1. Чи є татуювання у вас? Якщо є, то де саме? (тут, думаю, найпоширенішими мають бути татушки на плечах)

2. Як би ви поставилися до того, якби ваша дівчина (дружина, донька) зробила тату на грудях? В разі, якщо мова йде про дівчину (дружину), чи стали б її груди від цього для вас більш привабливими? 

Попередньо щиро дякую за відповіді :)Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 112 Стр.  1  2 

леле, та тобі еротичні романи писати. маєш такий еротичний склад написання, ну і ну. :)
Ну нєєє... Це ж лише описання навколишньої дійсності. Я більше не буду :) Ящо нічого цікавого не побачу, звісно :) Вигадувати я не дуже вмію. Сила моїх постів - у їх виключній правдивості!
с удовольствием почитала))молодэць Эдушка!)пекуровский правильно подметил )))
прямо пан + пані зразка 91 року))
Ти про шо? о_0
було таке еротичне видання на світанку незалежності. Там схожі опуси друкували, це вважалось ледь не порнографією)

не уступить место парню из первой истории или девушке из второй - это ж стратегические просчеты!

хорошо быть мужчиной, девушки в общественном транспорте все больше читают или музыку слушают - ибо смотреть не на что.

трошечки розтягнута, щоб се багатство можна було краще розгледіти стороннім (або ще для чогось - не знаю, навіщо дівчата це роблять) - именно затем:)

1. татуировок нет. в подростковом возрасте хотела сделать, но одумалась.

2. слишком нежное место, чтобы терпеть на нем боль неизвестно зачем.

"хорошо быть мужчиной, девушки в общественном транспорте все больше читают или музыку слушают - ибо смотреть не на что"
шшаз усє музику слюшают! Прям єпідемія аутізму какай-та

абсолютно согласна с предыдущим оратором pekurovsky!

Описания шикарные!

Пиши исче

Рекомендовал эту запись

увлекательно, доставило)

Рекомендовал эту запись
1. Нет. 2. Вольному воля, не осуждаю, но, на мой взгляд, чистое красивое молодое тело не нуждается в побрякушках и росписях, чтобы быть привлекательным. Хотя временный боди-арт и менди могут оказаться забавными, а через пару недель от них и следа не останется.
а исчо засос инада украшает
на любителя)
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

Вах, дійсно дуже вміло описано )) Погоджуюсь )) А щодо хлопця у першій історії... зробив усе правильно, але ж можна було познайомитися і взяти телефон !!! 1111 Тим більше, якшо панночка перша заговорила і пококетувала )) В менне схожі ситуації були і я не "тірявся" )) 1. Нема, але думаю бити. 2. На плечі і на зап"ястку. 2. Нормально, мабуть, але з попередньої моєї згоди і якщо воно буде невеликим і привабливим )) Хіба що трошки, так ; ))

Рекомендовал эту запись
А какие у тебя татушки, правнучка?.. )))
да хотела на заднице набить ХБ но передумала))) вообще шучу, нет у меня никаких тату и скорее всего никогда не будет, я иголок боюсь)
Рекомендував цей запис

тату нема.нічого немаю проти якшо б дівчина захотіла зробити собі тату.я б з нею пішов)) але не на грудях.воно якшо і сексуально то тільки на раз.

Рекомендовал эту запись

Охуенный пост.

В маршруточном жанре ты был первопроходцем. В троллейбусном - Маслова :)
Рекомендовал эту запись
Сколько лет сколько зим, Тётечка! :)
если не пишу и не комменчу, не значит, что меня здесь нет ;), но ссылку на этот пост мне дбд кинул) красиво написано
Рекомендовал эту запись

забагато совісті та роздумів "а шо подумають усі?", що заважає просто радіти життю

Тобто совість - річ зайва? :)
для теми декольте в транспорті - о, так!)))
Рекомендовал эту запись

По вопросам:

1. Нет.

2. Пофиг.

Уступил бы место и непаливно пялился на сиськи)) Это было бы 1:0 в твою пользу, ещё б и мужиков потроллил, у которых бы не было возможности попялиться)

Спасибо, в следующий раз так и сделаю!
В мене татування немає, і чесно кажучі не завжди подобається. Ставлюся я до татуювання на грудях погано. Бо уяви собі як воно буде виглядать через 20-30 років? Я добре ставлюся до таких варіантів:

Готичненько :)
прийшла бабця в тату-салон і каже: мені отсе тут тату зробіть і тут, а тутечки - пірсінг. - хлоп з салону: бабцю! це ж боляче! А бабуся й відповіда: та мене все й так болить. Але хочу, щоб дурепа-онука бачила, як все це виглядатиме, коли вона постаріє...
Чи так:

І так. якби ж тількі літери були трохи меншого розміру

А ця, і що інше, - як на мене, занадто, все ж червоне... Завеликі!
Як на мене - як би воно було вуже, вони було би ідеальне)
І так, тількі якщо αριζηλωτος було деть так раз в 10 коротше)

Рекомендував цей запис

справжній есей)

Рекомендовал эту запись

1.За моє тату ти знаєш, я здається тобі демонструвала в "Дукаті")) Якщо не помиляюся)) 2.Різко негативно, на грудях немає місця для таких речей...

Так, памятаю. Твоїм тату ще є куди підійматися вище, ггг )))
Ні, цього з мене достатньо, хоч, правду кажучи, я не проти була б на ще одне погодитися, але десь коло зап"ястя, аж ніяк не на таких місцях))
1. тебе що, мамця не докормила? 2. нема в мене тату 3. піди на будь-який цвинтар і подивися на "подружні" могилки. Він уже років 10-15 ТАМ, а вона ще бігає. Його бабки тринькає. От і подумай, чи варто їй місце уступати...
Вибач, не побачив звязку між місцем в маршрутці і місцем в могилі о_О
зв'язок простий - чоловіки живуть на 12-15 років менше
Рекомендовал эту запись

=))

Рекомендував цей запис

1. Ні 2. Незна

Рекомендовал эту запись

вот. мирный пост. давно на ХБ такой приятности не было - всем лишь бы драться.

Ты не сможешь скрыть от нас своих татушек! Колись!
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Описание "экзистенциальной диллемы" завораживает!

Ответы:

1. Нет

2. Постарался бы не придавать значения желанию сделать тату на груди. Вряд ли груди стали бы более аппетитными. Но вообще я по попкам... Вот тут можно долго философствовать ;)

та хоч десять

1 нет

2 хуже татухи на груди может быть только волосатая грудь :) 

То есть типа на лобке лучше?
Рекомендовал эту запись

...

Рекомендував цей запис

Тема сисек раскрыта слабо.

сиськи
Рекомендовал эту запись
Ох, дякую, посміялася від душі) Приєноно усвідомлювати, що не одна я займаюся розгяданням людей маршрутці))) щоб се багатство можна було краще розгледіти стороннім (або ще для чогось - не знаю, навіщо дівчата це роблять). - відкрию секрет - саме для того шоб розгледіти ми це і робим)))

Приєноно усвідомлювати, що не одна я займаюся розгяданням людей маршрутці)

Ну а що ще там робити? Якщо не спиш, то волею-неволею споглядаєш :)

відкрию секрет - саме для того шоб розгледіти ми це і робим)

ТА ну? А чого ж ви тоді після цього цькуєте тих, то туди кидає пильні погляди? Чоловіки ж не роботи, не встоюють перед такою провокацією, а потім отримують звинувачення, що "ви крім ЦЬОГО ні про що не думаєте!"

Ну тре ж попручатися і показати які ми типу горді, недуступні і незалежні?))) Ще один секрет - нормальні жінки думають про ЦЕ частіше за чоловіків)))

Стр.  1  2 
 Теги

Наш кандидат


Опрос

Как вы относитесь к пробуждению Ктулху?


Интересы

Антиинтересы

Банери


Google Analytics

MAP

Кількість моїх шанувальників в


About me
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 75
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!
ОБОЗ.ua